Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátommal tök jól elvagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal tök jól elvagyunk, de a suliba mindig a barátai előtt hozzám se szól. Aztán msn-en meg megint jópofizik. Másnap a suliba megint hozzám se szól. Mi lehet a baj? Szégyel a barátai előtt engem?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, csak még gyerek. Gondolom, 15 évesek lehettek. Vagy rosszul sejtem?
2009. máj. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan 14 :)
2009. máj. 31. 16:46
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor egyszerűen értelen, és nincs tisztában az értékekkel. még csak az orráig láthat.
2009. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy barátnő nem egy mp3, hogy hehe, nekem is van, és most elvonulok hallgatni egy Green Dayt... akinek van barátnője, az legyen rá igenis büszke, meg persze magára is, hiszen ha a többieknek nincsen senki, az még habosabb, mert nem tudnak versengeni, hogy na akkor most én is becsajozok holnap esti buliban, és már 3/4 nyolckor ott leszek, hogy 22ig megtalálhassam az igazit, mert anyuci csak addig engedett el engem :D
2009. máj. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köcce ez most sokat segített!!
2009. máj. 31. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:

velem is volt ilyen..

és sztem is annyi az egész h éretlen még...de nyugi majd alakul. beszéld meg vele. :)

2009. jún. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2009. jún. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!