Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valaki nagyon sokáig hajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon sokáig hajt egy srácra/lányra, vagy reménykedik, és úgy tűnik nincs esély van, hogy a másik mégis megszereti?

Figyelt kérdés

vagy ilyen csak a mesékben és a szirupos vígjátékokban fordul elő?

van hogy a másik csak hónapok, évek múlva tekint másként az illetőre, mikor az már feladja?


2012. febr. 3. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltak már ilyen esetek a környezetemben, de azért nem ez az általános...
2012. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de erre nem érdemes várni.
2012. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lizzi77 ***** válasza:
Ne keseredj el , van ilyen... Nálam is ez volt, először nem foglalkoztam a sráccal, azt gondoltam, hogy túl fiatal és vékony. Aztán pár hónapig nem láttuk egymást, és rájöttem, hogy bizony hiányzott.Most pedig már odavagyok érte.Fel a fejjel!
2012. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem hosszú ideig udvarolt egy srác, 1-2 évig is talán, de nemsikerült megszeretnem (vagyis szerettem, de mint barátot, nem szerelemmel). néha-néha volt egy kis érzés, hogy már majdnem... nemsikerült :/
2012. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esélyesebb egy távoltartási végzés és egyre növekvő ellenszenv. Többre mész, ha megadod az esélyt, hogy hiányoljon.
2014. máj. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!