Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs sok pénzem (azaz a szüleimnek), nem járok márkás ruhákban, ezért sokszor kissebbségi érzésem van, és nem merek kezdeményezni a lányoknál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 21:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
egy lány nem a ruhádba fog belezúgni...:)
2009. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Akkor hordasz kínai ruhát. Nem olyan rossz az hidd el. olcsó és hordható. Engem nem érdekel hogy öltözik egy fiú, ha tapló vagy kedves. Nem az öltözéke miadt tettszik nekem egy fiú. Vannak olyan fiúismerőseim akik divatosak és jól néznek ki, de olyan bunkók, hogy csak na. Hidd el inkább egy olyan fiút választok aki nem márkásat hord csak legyen normális. Nem minden a külső.
2009. nov. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Akinek a márkás cuccok jönnek be,nem te,azokkal nem is érdemes foglalkozni.Legyél tiszta,és ápolt,ez sokkal többet ér.
2009. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
ha valaki már a ruha alapján ítélkezik, az az egész embert minősíti
2009. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
te hülye vagy. az igényessék nem pénz kérdése. ugyanolyan jól fel tudsz öltözni olcsóbban is csak mondjuk nem 20ezres inget veszel hanem 5ezreset meg nem 30ezres farmert csak 6. kb c und a-ba meg ilyen helyeken egyáltalán nem drága.
2009. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!


A ruha az csak példa volt, szerintem elég igényes az öltözködésem, annak ellenére, hogy nem márkác cuccokban járok. Az anyagi helyzet az, amire ki akartam térni, pontosabban az, hogy a lányok elvárják, hogy egyfolytában elhalmozzák őket ajándékokkal. Legalábbis a környezetemből ítélve ez jön le.

2009. nov. 20. 22:10
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó mondatomhoz hozzáfűzném azt is, hogy azt is elvárják, hogy ide-oda fuvarozzák őket.
2009. nov. 20. 22:11
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem azt néztem egy pasin h márkás-e a ruhája. Úgy is lehet igényesen öltözködni ha nem márkásak a cuccaid. Lány vagyok, nekem sincsenek márkás cuccaim. És? Nem a ruhába leszek szerelmes! Ha ápolt vagy és jól öltözködsz(márka nélkül) semmi akadálya nincs annak h kezdeményezz! Persze vannak olyan csajok akiknek ez lényeges, na az ilyenekkel nem kell foglalkozni.

Barátom se márkás cuccokban jár, és még örülök is neki. Kocsija sincsen, biciklivel jövünk megyünk mindenhova. És mégis nagyon szeretjük egymást! Nem attól leszel jó pasi h kocsid van és márkás cuccaid, ezt vésd az eszedbe:)

2009. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ilyenek a csajok,akkor lehet rossz körökben forogsz.Ne hagyd magad,mert elszemtelenednek,de komolyan:)
2009. nov. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Figy! Turiba elsőosztályú Ben S. és stb márkájú ruhák vannak, el kell menni megnézni. Szerintem am. nem a márkás ruhán múlik, hogy szeretsz-e valakit vagy sem.!!!! Ne aggódj, mert ha valaki szeret téged, akkor az azért szeret, mert egyéniség vagy!!! Ha csak a ruháid stb. miatt lenne veled, az egy kis szutyok. Kérlek ne ezzel törődj! Biztos nagyon helyes ember lehetsz, ne ez alapján "ítélkezz". A lányok közt vannak kedves és aranyos arcok is, de vannak pénzre bukó, barmok is. Sok sikert!!! :)
2009. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!