Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy lányba, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, aki valószínűleg a barátjának tart és tőlem kérdezgeti a párkapcsolati tanácsokat egy másik fiú iránt! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy lány, akivel az elmúlt pár hónapban megismerkedtünk és egyre több időt töltöttünk együtt. Régen nem tartottam sokra annak alapján amiket hallottam róla. De ahogy megismertem, tudtam, hogy ő teljesen más valójában. Tudtam, hogy van barátja, ezért egy percig sem gondoltam arra, hogy itt nekem valaha is esélyem lehet. De távkapcsolatban élnek és kiderült, hogy már nem a régi ez sem. Ennek ellenére azért próbálkoztam sok időt tölteni vele és beszélgetni. Körülbelül 2és fél hónapja tudatosult bennem, hogy beleszerettem. Mostanában elég sok csalódás, bánat ért amit többnyire alkoholba folytottam. Ezt neki is megemlítettem sajnos. Egy középiskolába járunk így gyakran összefutunk szünetekben is, ahol mosolyog rám, puszilgat, ölelget és hasonlók... Rólam tudni kell, hogy már 2-szer is félreértettem az ilyen közeledést másoktól.

Voltunk egy pár buliban, ahol szinte végig velem táncolt/volt. A legutóbbi buliban azonban itt volt a barátja és már előre tudtam, hogy mi lesz a vége ennek. Természetesen részeg voltam mint a kecske és csak annyi kellett hogy valamit odaszóljon nekem a pasija, akit egyébként már 5 éve ismertem. Meg is lett a balhé, majdnem tömegverekedéssé fajult...Másnap természetesen megkaptam a magamét a lánytól üzenetben.

Nem nagyon emlékeztem az egész estéből nagyon semmire, szóval nehéz lett volna tisztázni, hogy mi történt. Utána nem is láttam több mint 2 hétig, de sikerült valahogy újra a "régivé" tenni a kapcsolatunkat. És egy szép napon rám írt, hogy mit csináljon, mert nem tudja kontrollálni az érzéseit, egy teljesen másik fiú iránt, aki annyira kedves volt vele azon az estén, és próbálta megvédeni több-kevesebb sikerrel. De mint kiderült, ennek a fiúnak egy másik lány kellett, mivel ezt is velem kérdeztette meg tőle... És kérdezgetni kezdte !tőlem!, hogy szerintem mit kellene tennie. Én tényleg nem a saját malmomra próbálván hajtani a vizet, próbáltam neki a szerintem legmegfelelőbb tanácsokat nyújtani...De most 2 hét után újra találkoztak,beszélgettek...Gondolom kezd beleszeretni...Még most is tőlem kérdezgeti, hogy szerintem jó ötlet volna-e, ha elmondaná a fiúnak és egyebek. Nem tudok már és nem is akarok ebbe belefolyni, mert beleszakadok lassan...Minden 2. nap részeg vagyok emiatt. Szerintetek mégis mit lehet ebben a helyzetben tenni? Nagyon nem szeretném elveszteni őt, de már nem tudom mi lenne a jó megoldás...Kérlek segítsetek!!! 18/F


2012. jan. 7. 05:08
1 2
 1/15 Macs1209 ***** válasza:

Nézd, először is ne csak akkor legyél férfi, ha bunyózni kell, hanem akkor is, amikor oda kell menni a csajhoz, és elhivni valahova, leülni vele, és átbeszélni a te érzéseid.

Mondd el őszintén, hogy mi az, ami olyan, mi az, amin változtatnál, mik a terveid... de óvatosan, ne rémítsd meg.


Ne érd be azzal, hogy csak barát, ha egyszer többet akarsz, addig, amig nem tisztázzátok, hogy egyáltalán lenne-e esélyetek egy közös jövőre.

2012. jan. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Uh... Részvétem... Éreztesd vele, hogy szeretnél többet, nem fogja mit akarsz akkor meg mond el. Lényeg, hogy sokat legyetek együtt aztán alakul valami ha te is érdekled. :)

Sok sikert! Nem jön össze akkor beveszünk a bagoly kluba. ;)

2012. jan. 7. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de szerintem ha elmondom neki, akkor vége lesz a barátságunknak.. Múltkor el akartam vinni egy komoly randira, ami meglepetés lett volna, (saját sofőr, korizás, forralt bor, teaház, étterem) hogy helyrehozzam a múltkorit, de nem akarta otthagyni a barátját...
2012. jan. 7. 05:42
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom... általában abba szeretünk bele aki nem értékeli. Előbb utóbb úgyis el kell mondanod vagy rájön magától... Barátság szerintem ettől még megmaradhat ha tényleg azok vagytok...
2012. jan. 7. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Macs1209 ***** válasza:
Egyszerű randi, ne ilyen sofőrös dolog. Lehet elvarázsolod, de attól még nem biztos, h megéri.
2012. jan. 7. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban, mint a másik fiú!
2012. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát így én is jártam de én kb fél év után megmondtam neki hogy én nem barátként tekintek rá és hogy a barátságunk addig fog tartani amíg nem szerez magának egy egy kant aki nem én vagyok . És ez működött is egy darabig mert szingli volt én közben azért ostromoltam látszólag néha több néha kevesebb sikerrel amíg nem össze jött egy sráccal és utána közöltem vele hogy ha lehet utcán ne nagyon köszönjünk egymásnak és úgy általában se beszéljünk egymással soha többet .
2012. jan. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem észre kellett volna vennie már a jelekből...De lehet, hogy csak nem akar róla tudomást venni, vagy tényleg ennyire hülye, amit azért kétlek...
2012. jan. 7. 19:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Kérlek, bocsáss meg előre is, mert ez kegyetlenség lesz most, de hagy hangsúlyozzam: ez csak az ÉN véleményem: ez a lány használ téged. A lelki szemetesládájaként és mint hiúságának legyezgetője. Azt írtad, hallottál dolgokat róla, és most gondolom, hogy mivel te többet beszélgetsz vele, ezek a dolgai nem kerülnek annyira előtérbe. Nem fordítja ellened, nem bánt vele - még. Ettől az az érzés lehet benned, hogy te különleges vagy számára, hisz te jobban ismered. Én ezt megtapasztaltam, és sajnos bele is sétáltam a csapdába.

Ne tedd magaddal azt, hogy olyan mellett szenvedsz, aki nem értékel úgy téged, ahogyan kell. Te is tudod, hogy az elhangzottak alapján a barátság nem fog már sokáig köztetek működni, hiszen te nem is ezt akarod tőle, ő pedig valószínűleg nem akarja azt, amit te, de jó, ha ott vagy talonban.

Szerintem az a legtisztább, hogy világosan elmondod neki, mit érzel, és ha ezek után sem akar tőled többet (ő sem kényszeríthető, ha nem szeretné), akkor a legjobb, ha megszakítod vele a kapcsolatot. Ez nagyon rossz, sőt rettenetes, és tudom, hogy MOST ez nem vigasztal, DE: megmarad a méltóságod, és egy idő után (én nem tudom, mikor) végül elmúlik az általad idealizált szerelem varázsa, tisztábban látod a helyzetet, és lesz olyan, aki megérdemli, hogy szeresd, és ő fogja betölteni a szívedben lévő űrt. Abba érdemes belegondolni, hogy ha nem mondod el neki, és összejön azzal a másikkal, akárki mással, te ott leszel kibicként, és majd' megőrülsz a féltékenységtől, és összetörsz teljesen.

Szépen kérlek, ne kövesd el azt a hibát, amit én, és ami miatt nincs kedvem élni sem, és ami, valljuk, befolyásolt a válaszadásban is (de talán valamit segítettem), hogy olyan embert szeretsz, aki nem érdemli meg:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. jan. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom ami veled történik tényleg:( Remélem sikerül túljutnod valamelyest ezen a borzalmon...! Sajnos tegnap is részeg voltam és ott volt a másik fiúval...Sokmindenre nem is emlékszek, de ma odajött hozzám a suliban és kérdezte, hogy miért fáj nekem az hogy őket láttam ölelkezni és stb...Én ilyenre nem is emlékszek, szóval rendesen szíven ütött amikor ezt közölte. Kértem tőle, hogy adjon időt és este beszélni szeretnék vele. Egyből kérdezte, hogy miről van szó. Ezt direkt csinálja velem, vagy tényleg ennyire vak??:S
2012. jan. 9. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!