Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy szerelmem egy nő....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szerelmem egy nő. Szórakozik velem. én is vele. Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Arról van szó,h tudom,h belém van zúgva,és nekem is nagyon tetszik,de direkt nem enged a maga közelébe,nem tudom miért csinálja, néha nagyon kedves,pl. ha ketten vagyunk, de ha mások is jelen vannak olyan rideg és távolságtartó,mint valami jégkirálynő, Olyan nincs,hogy normálisan keresnénk egymást, mert ha én keresem őt,akkor ő leszar engem,ha meg ő keres engem,akkor meg én szarom le őt,mert felbosszant azzal,h néha kutyába se vesz,valahogy vissza kell adnom neki...szóval ez a huza vona megy már jó ideje,igazából erős vonzódás van köztünk, de mégis játszadozunk egymásnak, és mindig aki mer gyenge lenni,azt a másik megszivatja, nagyon élvezi ha odavagyok érte,és ilyenkor megengedi magának,h leszarjon, ezért én arra kényszerülök,h én is leszarjam,csupán azért mert különben már nem is közeledik...gyakorlatilag egymással szórakozunk,de ez micsoda köztünk? ez játék? vagy több annál? meddig fog tartani? amíg valaki beadja a derekát? mert olyan nem hinném,hogy lesz,ugyanis borzasztó makacsak vagyunk mindketten


24/F

23/N


2012. febr. 6. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A jégkirálynőset milyen gyakran játssza? Úgy havonta egy hétig? Mert akkor az teljesen normális.
2012. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
van hogy egy hétig is,de mi itt a teendő?
2012. febr. 6. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egy szadista kvrva vagy mindig azokat a napokat fogod ki.
2012. febr. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!