Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyszerűen nem tudok lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem tudok lányokat felszedni. Miért? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

19 vagyok

Nem egy egoista vagyok de jóképű vagyok.(sokan mondták)

sok hobbim van.Sportolok, zenélek.

Ami nagy hibám lehet hogy vékony vagyok és akármit csinálok nem jön rám sok izom.(185 cm és 62 kg) Emiatt nem érdeklem a lányokat?

Nem vagyok macsó, kicsit félénkebb fajta vagyok szóval a kezdeményezés nem nagyon megy...

Mit csináljak?


2012. febr. 6. 13:40
 1/7 Macs1209 ***** válasza:

Kezdeményezéssel foglalkozz, a többi valójában nem

számít, mert vannak olyan nők, akiknek a vékonyabb

pasik jönnek be.


Ha a kezdeményezési pánikon túljutsz, simán becsa-

jozol :)

2012. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed és jómódú vagy akkor nem lehet gond. Ha a tested a gond járj el gyúrni. Járj társaságokba stb.
2012. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, azért nem érdekled valszeg a lányokat, mert vékony vagy. Mondjuk annyira jóképű se lehetsz, mert van akinek az arc fontosabb.
2012. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedj tömegnövelő tápszert, ez a soványságodon segíthet. A többit neked kell tudnod.
2012. febr. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

f*szságokat beszélnek itt egyesek. Én 191cm magas vagyok és 69 kg, mégsincsenek csajt felszedős problémáim. Akivel akartam azzal össze is jöttem.


A sikerért tenni kell, nem a sültgalambot várni. Ha nem kezdeményezel, akkor ne várd hogy a csaj odajön majd pont hozzád.. csak 1 vagy neki az 1000 ismeretlen közül.

2012. febr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Férfiak vagyunk...az a dolgunk hogy kezdeményezzünk...még abban a világban élünk hogya a pasik odamennek a csajhoz beszélgetnek velük...elkérik a számukat...rendit kérnek tőlük és stb....nem fordítva...ne várd hogy a csaj menjen oda hozzád...mert akkor egyedül maradsz. Magasságoddal nincs semmi gond...a súlyod...hát vegyél tömegnövelőt,konditerem és étkezz rendszeresen...hidd el akkor jönni fognak rád a kilók...de ne azt képzeld el hogy 1 hét alatt 5 kiló...majd szépen lassan látszani fog hogy formásodsz.
2012. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbállj csak meg barátkozni lányokkal s utána áttérni,pl megkérdezni tőle,s ne olyan csajjal próbálkozz,mert gondolom ha nemtudsz felszedni,akk nemvolt még bnőd.akin végigment fél város.Sok sikert:) L/15
2012. febr. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!