Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez azt jelenti, hogy lepattint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy lepattintott?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy fiúval egy buliban, szexeltünk is, de azóta nem hívott fel, már lassan két hete, akkor nem akar semmit, ugye? Vagy megeshet, hogy azt várja én hívjam föl? Elég kisfiús, kinézem belőle, de ezeknél a mai fiataloknál sosem lehet tudni, mit akarnak.


22/L


2012. febr. 6. 15:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Le. Ha felhívod, még szexeltek, és ennyi. Viszont magad nagyon lealázod ezzel.
2012. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%

Mit vártál tőle, ha rögtön összedöglesz vele? Ezek a mai fiatalok, mi?...

Ő már megkapta azt, amit akart. Innentől kezdve értéktelen vagy a számára. Máskor gondolkozz, mielőtt komolyabban szeretnél valakitől valamit.

2012. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Macs1209 ***** válasza:

Én pasi lenni, de volt, hogy 1 éjszakásnak indult, aztán

sok-sok hónap lett belőle. Nade 2 hetet akkor sem vár-

tam.


Ez egyéjszakás menet volt.

2012. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Igen, ez azt jelenti, hogy részéről ennyi. Ha jó volt vele dugni akkor hívd fel, de csak azért, hogy Neked jó legyen !
2012. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, nem mást.
2012. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, nem kell neki egy szutyis kurv@, aki rögtön az első éjszakán szétteszi a csülkeit neki...az ilyenek csak dugásra kellenek. Van kivétel ugyan, de ne reménykedj benne, hogy pont te leszel az.
2012. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azért annyi önbecsülésem nincs, hogy másodszorra se kelljek neki, és ne gondoljam magam utána rondának v ilyesmi.
2012. febr. 6. 15:25
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem pattintott le, hiszen ha jól gondolom nem is volt szó arról, hogy többet akarnátok egymástól. Szerintem ő úgy gondolja, hogy te is tudod, ez csak egyéjszakás kaland volt.
2012. febr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok krva, de amúgy lehet hogy azt hiszi
2012. febr. 6. 15:27
 10/20 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy nem! Gondolom te magad vagy a szűziesség, és erkölcsösség mintaképe! :D


Ugyan már! Szerintem ettől lejjebb már úgy sem fog senki jobban megalázni, mint amennyire te magáztad magadat. Hívd fel, max megerősítést nyersz a lepattintásban. Ilyenkor már fölösleges a nagy büszkét játszani. Hiszen ismeretlenül lefeküdtél vele! Akkor ne add elő a megközelíthetetlent. Hívd fel, legalább megtudod, hogy mi a dörgés.


27N

2012. febr. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!