Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elhivok eg fiut sms-ben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhivok eg fiut sms-ben valahova, akkor mennyi ido az ami meg elfogadhato, hogy valaszoljon, es mennyi ido utan jelenti azt, hogy nem akar valaszolni?

Figyelt kérdés
Nemreg kuldtem, szoval gondolom dolgozik vagy valami, csak egy atlagra lennek kivancsi.
2011. nov. 17. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

A lányok hívnak randira?, Milyen világ ez???

Azt gondolnám hogy kell már a rudi hogy ennyire nyomul a csaj.....

2011. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi, de nem ez volt a kerdes. Masreszt meg, miert van az, hogy amikor egy csaj azt kerdezi, hogy lepjek, vagy sem, akkor kivetel nelkul minden egyes him azt tanacsolja, hogy igen, a lanyok is kezdemenyezhetnek.

Ha tenyleg megteszik, akkor meg csak "rudit" akarnak.

Es meg mondja valaki, hogy a nok bonyolultak.

Mellesleg eloszor o hivott egy koncertre, csak nem tudtam elmenni.

2011. nov. 17. 17:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha randizni akarna veled,már válaszolt volna. Ha valaki nem válaszol, nem a telefonja merült le, nem sok dolga volt, nem nem hallotta, hanem NEM AKAR SEMMIT. Ez ennyire egyszerű.Nem kell túlkombinálni.
2011. nov. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszodat. Habar egy--ket orat azert adtam volna, mert nalam se mindig van telefon, es van amikor nem hallom meg, es miota leejtettem volt tobbszor olyan is, hogy meg se kaptam az smst, csak vartak ram hiaba.

De alapjaaraton egyetertek veled. Sajnos el kell konyveljem, hogy nem akar engem latni. Mindegy. Next.

2011. nov. 18. 05:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok, most kaptam az smst tole, egy idegen szamrol, hogy nem volt penz a kartyajan, es bar megkapta az smst, de csak par karakter ment at, szoval azt se tudta, hogy mirol van szo. Aztan amikor megirtam, hogy mirol, azt valaszolta, hogy kovetkezo alkalommal szivesen.
2011. nov. 18. 18:49
 6/6 anonim ***** válasza:
ÉN voltam, aki azt írta, felejtős és nem akar semmit. Tévedtem :) Sok sikert hozzá! :)
2011. nov. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!