Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek aranyos vagy ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aranyos vagy ciki 18 évesen ez?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon jóban voltam egy sráccal, de valamiért egy ideje már egymásra sem nézünk. Viszont nekem nagyon hiányzik, és azt hiszem, hogy többet érzek barátságnál, és abban reménykedek, hogy esetleg ő is. Nem mertem vállalni önmagam, mert féltem a csalódástól, így regisztráltam egy közösségi oldalra "szerelem net" néven, és csak őt jelöltem be ismerősnek, majd írtam neki levelet, és adtam neki egy kis segítséget, hogy találgasson, ki lehetek. Írtam neki, hogy rosszul esik, hogy már elhanyagol, és erre bocsánatot kért, és elmagyarázta az okát. A lényeg, hogy kitalálta egy idő után, hogy valószínűleg én vagyok, de nem biztos benne. Holnap újra beszélünk, és ha le akarom tagadni, akkor már csak holnap tudom. Tehát el kéne dönteni, hogy felvállaljam hogy ilyen gagyi módon mertem csak vele újra beszélni, vagy tagadjam le?

18/L


2012. febr. 6. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Küldd el ezt Zolinak!
2012. febr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem aranyos
2012. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én szememben nem aranyos,nem rossz húzás de érzek benne egy kis szánalmat
2012. febr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval szerintetek mi legyen?? Letagadjam vagy ne?
2012. febr. 7. 00:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne tagadd le, a hazugságból csak a baj van. Mond meg neki nyíltan, őszintén, mit érzel. Veszíteni nem veszíthetsz, ellenben nagyon is sokat nyerhetsz!


Hajrá :)

2012. febr. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne szórakozz vele, ezt egy férfi sem csípi.


Szépen mondd meg mit szeretnél, ha nem vagy csúnya meg is kapod. (Férfi logika)

2012. febr. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha egyszer megcsináltad vállald fel hogy te voltál,most kissé szánalmas csak,de később ha kiderül valahogy hogy te voltál az már ultra gáz lesz
2012. febr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer már elkezdted, akkor fejezd is be! Magyarán vállald fel önmagad, és mond el neki az igazat. Nézd, itt már nem veszíthetsz semmit. Így legalább van esélyed.
2012. febr. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
LÉgy őszinte, én szurkolok neked, aranyos lány lehetsz. :)
2012. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!