Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak a rossz fiúk, a kulákok (gazdagok) és a jóképű, sármos pasik kellenek a csajoknak? És a rendes srácokat meg csak szopatják.

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 22:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Te vagy a 8549368346. önmagát sajnáltató szűzfiú az oldalon. Gratulálunk.
2012. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 nielindi ***** válasza:
98%
miért van az, h csak a vékony, modell alkatu, csöcsös, feszes, kerekseggű csajok kellenek a pasiknak?? és a rendes lányokat meg csak szopatják?
2012. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Megint egy sírógép!
2012. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
elöbb légy tisztában a fogalmakkal, mielött használod. Ajánlom figyelmedbe a wikipédiát, mert a könyv kinézetét nem fogom most leírni neked, pedig szerintem otthon is van. De az egyszerűség kedvéért nézz rá wikipédiára, hogy mit jelent a "kulák" szó...
2012. jan. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Jaj, hát nekem mindig egy csekély szókincsű, önsajnáltató, jellegtelen külsejű, kis nyálgép volt az álmom, akit én tarthatok el a nyugdíjamból. Ha akarsz, írj privát üzenetet, cuppanjunk össze egy forró éjszakára lelkem. Epedezve várlak: Maris néne.
2012. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
nekem azok a srácok kellenek, akik nem nyavalyognak, hanem tökösen kiállnak elém és azt mondják, h na akkor tetszel nekem te jány. és aztán fifti-fifti. :)
2012. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
57%

Eme szegény, rendes srácnak sajnos igaza van néhány téren. Több együttérzést, kedves kulákok!


Kedves kérdező! A kérdésedre a helyes válasz az evolúció! A lányok tudatalattijában kódolva van, hogy olyan férfit válasszanak, aki mellett biztonságban érezhetik magukat anyagilag, és meg tudja védeni őket. Ezt a védekező mechanizmust nehéz kijátszani...

2012. jan. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Ezeken a tudományos válaszokon besírok annyira jók. Akkor fordítsuk meg, nekünk fasziknak az evolúció szerint az a dolgunk, hogy gondoskodjunk a utódokról, szórjuk a magvainkat. Tehát, akkor csajoknak sem kell rinyálni, ha a hercegük még 2-3 csajt cumiztat mellettük, meg karban tartja a berendezésüket. Ha az evolúció oldaláról nézzük.
2012. jan. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak annyit tudsz magadról elmondani, hogy rendes srác vagy, de se jóképű, se érdekes, se sármos, és még pénzed sincs, akkor mit szeressen rajtad egy nő?

Hogy rinyálsz? Meg anyuci kicsi fia vagy, aki önsajnálatba süllyed és itt panaszkodik?

Komolyan nem értem mit vársz, rendes srác vagy. De millió rendes, de jóképű sármos pasi szaladgál az utcán, egyértelmű, hogy előnyben vannak veled szemben.

Ilyen mentalitással nem lesz nőd soha.

2012. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%
Kulákozni meg nagyon proli dolog, gondolom ne tudod mit jelent, csak használod össze-vissza, mert hallottad valahol.
2012. jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!