Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok nagy része, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nagy része, miért nem szereti a jóképű, tehetős srácokat?

Figyelt kérdés
Végigolvastam kb 300-400 kommentet itt meg máshol, ilyen témában és a lányok kb 3/4-e azt írta, hogy neki nem kell a kigyúrt, jó egzisztenciával, anyagiakkal rendeslkező fiú, csak elég az átlagos. Akkor még sem úgy van, ahogyan majdnem minden fiú állítja, hogy gazdagnak kell lenni?
2012. jan. 25. 13:57
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
Ezt én nagyjából úgy fogom fel, hogy ha megnyerik ezek a lányok a lottófőnyereményt, akkor fel sem veszik, hanem hazamennek a kis viskójukba és élnek boldogan a favágó férjükkel, amíg meg nem halnak. Mint a mesében?
2012. jan. 25. 14:01
 2/59 anonim ***** válasza:
91%
Én csak a saját példámat tudom felhozni.Ismertem egy jóképű,gazdag srácot,de olyan szinten nagyképű,beképzelt bunkó,hogy nekem bizony nem kellett.Akármilyen jól is nézett ki.:)
2012. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
Mégsem úgy van...
2012. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
A duma szintjén így van. A valóság... hát azt ne a gyakorin keresd :D
2012. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Ha nem így van, akkor szakadt rongyokban és nulla zsével a zsebemben, lábbusszal fogok menni csajozni. De akkor vissza ne utasítson egy lány sem, ha ez így működik oksa?
2012. jan. 25. 14:03
 6/59 anonim ***** válasza:
oksa
2012. jan. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Az is hülye, aki azt állítja az ilyen srácok kellenek neki, meg az, aki azt mondja nem.

Mert rohadtul nem ettől kellene függnie a dolognak. Én is nő vagyok, de nem érdekel milyen az anyagi helyzete a páromnak. Az érdekel, hogy egy tisztességes ember legyen, ne egy munkakerülő barom, aki azért keresi a társaságom, hogy később majd én tartsam el.

Senkit sem fogok elzavarni azért, mert szegény, és azért sem, mert gazdag. A jóképűség relatív, nekem általában nem az tetszik, ami másnak, és egyébként is inkább az IQ az, ami miatt én szépnek tudok látni egy embert, nem a tényleges külső adottságok.

2012. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
A bankszámla nem baj ha dagad csak a belsö értékek is rendben legyenek.
2012. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
itt nem az a lényeg, hogy helyes, meg gazdag, hanem, hogy az ilyen fiúk általában szörnyen beképzeltek. ismerek ilyeneket, és nem valami szimpatikusak, én inkább járnék egy szerényebb, átlagos külsejű sráccal, mint ilyen beképzelt barmokkal, akik a barátnőjüket is lenézik...
2012. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
Öreg, neked a természeteddel lesz a baj... Úgyhogy marhára mindegy hogyan mész csajozni, kakkantani fognak rád;)
2012. jan. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!