Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nehéz helyzet. Hogy lehetnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzet. Hogy lehetnénk együtt?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akit nagyon szeretek,és Ő is kedvel engem,azt nem tudom,h szeret e,de mind1,mosolyog rám,meg néha jókat beszélünk,néha Ő jön oda hozzám,néha én megyek oda hozzá...Csak az a baj,hogy suliból ismerjük egymást,és folyton a barátnőivel lóg,ami teljesen érthető, ha meg odamegyek hozzájuk,akkor a barátnői szoktak inkább velem beszélni,Ő ilyenkor alig szólal meg,talán zavarban van,talán nem érdeklem,nem tudom:/...csak akkor nyílik meg,ha kettesben vagyunk...ilyen helyzetet viszont nehezen tudok teremteni,mert nem akarom így direktbe elhívni randizni, mert azt amúgy se szeretik a lányok, de mégis hogyan kerülhetnék hozzá közelebb?
2012. febr. 7. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Odamész amikor ott vannak a barátnői és megmondod neki, hogy kettesben szeretnél beszélni vele valamiről.
2012. febr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyetemista vagy? Ez a tortenet pont olyan, mintha rolam szolna, en vagyok a lany.

19L

2012. febr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem,én középsuliba járok ,nem egy osztályba járunk,csak évfolymatárs,

van néhány közös óránk,ott szoktam udvarolgatni Neki.

ha neked hasonló helyzeted van,talán tudsz segíteni! Mert nem tudom,hogy ez mit jelent ez az egész? Ha tudnám,hogy nem akar tőlem semmit,békén hagynám. Szerinted mit érezhet a lány? Te mit érzel az a fiu utan?

2012. febr. 7. 15:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Te is meg a hozzád hasonlo lány is egy nagyon bonyolult lélek lehet. Irod: "udvarolgatok neki". Egy ilyen után nem tudod megkérdezni, hogy folytathatnánk ezt a beszélgetést (találj ki egy jo kis beszélgetö helyet)-ben délután 5 orakor?
2012. febr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszerű! nem akarom megiyeszteni

de nem értem az ilyen lányt.

ha nem tetszenék neki,akkor nyilván eddig sem kereste volna a társaságom,ha pedig tetszenék neki,nyilván jobban kimutatná, így most nem tudom,melyik a kettő közül

2012. febr. 7. 15:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Gondolj csak az ö helyzetébe magad. Hogyan is mutatnád ki a vonzalmadat, ha az a mulya f még csak egy randira sem hivja?

Vagy azt várod, hogy a nyakadba esik és a nyilt szinen megeröszakol?

2012. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Masodik valszolo vagyok. Szoval nalam is detto ez a helyzet. Ha baratnokkel vagyok ott is sokszor odajon a srac es mellem all, de alig beszelunk, mert egyreszt ott szokott lenni a legjobb baratnom, aki szerint hulye kellene legyek, hogy mindenki elott kimutassam, hogy odavagyok a sracert,de ebben meg azert adok igazat neki, mert nem tudom, hogy a srac mit akar tolem, s az eleg gaz lenne, ha en nyalaznak utana mindenki elott az evfolyamon, kozben meg lehet nem is akar tolem semmit. Szoval az a baj, hogy a sraccal hiaba szemezunk es hiaba beszelunk nagyon szemelyes dolgokrol neten (pl. az o szexualis elete szerintem elegge szemelyes tema meg az erzesei) amikor egytemen osszefutunk vagy ott vannak a baratnok vagy az o baratai, de mindig adodik valami ami miatt nem lehetunk kettesben. Szoval igy eleg remenytelen a helyzet, s szerintem te kellene lepjel, pl. eloszor ilyen valami tanulassal kapcsolatos kifogassal keresd, s majd meglasd el fogsz jutni odaig, hogy elhivod valahova. Sok sikert es ezt tedd, amit mondtam, mert magambol kiindulva tudom, hogy ha kezdemenyezne nalam a fiu en is elmennek vele.
2012. febr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Szóval tanulással kapcsolatos? Értem,de én nagyon béna vagyok,Ő meg jótanuló ,én félek, kínos lenne nekem,hogy Ő sokkal jobb mindenből mint én,

kérjem meg,h segítsen valamelyik tárgyban? vagy ez így túl direktbe hangzik?

2012. febr. 7. 18:52
 9/14 anonim ***** válasza:
Hat en mar olyat csinaltam, hogy pl. talalkoztam vele es azt mondtam, hogy xy tantargybol nem tudom megoldani a hazit, s hogy a delutan folyaman nem segitene par percer, s ha igen akkor adjon mar egy telefon szamot meg egy email cimet, s azota van ez, hogy folyton dumalunk netten meg facen
2012. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 mindennévfoglalt? ***** válasza:

Kérdező és a Második válaszoló:


Igen menj oda és kérj BÁRMIBEN segítséget, a lényeg, hogy olyan helyzetet alakíts ki vele, hogy kettesbe legyetek, de még ne tünjön randinak


Második válaszoló: annak ellenére, hogy lány vagy, a mai világban Te is ugyaugy kezdeményezhetsz, mint egy fiu, ugyanúgy mint ahogy itt ötletet adtál :)

2012. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!