Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » VAn 1 srác aki nagyon bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn 1 srác aki nagyon bejön nekem és szeretnék irni neki 1 levelet "szerelmes levelet" de fogalmam sincs hogy hogy kezdjem és hogy mennyit irjak stb. és hogy fogalmazzam meg?

Figyelt kérdés

lécci segitsetek SÜRGŐS

elöre is köszi mindent


2009. jún. 2. 15:29
 1/8 A kérdező kommentje:
ja a pasi 14 én pedig 12
2009. jún. 2. 15:30
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerelmes levéllel vigyáznék, főleg egy 14 éves fiú esetében, lehet az lesz a vége hogy röhögve mutogatja majd a haveroknak...

Szerencsésebb lenne odamenni hozzá és face to face megbeszélni a dolgot, elmondanád neki, hogy mit érzel. Maximum lekoppint, de mégsem akkora égés :)

2009. jún. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de én félek a face to face elmondani neki nem tom miért biztos lehet olyan levelet irni amin nemfog röhögni és nem mutogattja a haveroknak
2009. jún. 2. 15:42
 4/8 anonim ***** válasza:

"Én írok levelet magának -

Kell több? Nem mond ez eleget?

Méltán tarthatja hát jogának,

Hogy most megvessen engemet.

De ha sorsom panaszszavának

Szívében egy csepp hely marad,

Nem fordul el, visszhangot ad."


:)

2009. jún. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
2.nak : azéert nem enyire komolyra gondoltam
2009. jún. 2. 16:44
 6/8 anonim ***** válasza:

hali

szerintem írd meg neki hogy szeretnél vele megismerkedni és reméled h fogtok beszélgetni.. írhatod h reméled nem volt rossz ötlet írni neki..

sok sikert ;)

2009. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ááh.. szerintem a levéllel tönkre tennél mindent.. tudod manapság milyen éretlen az ilyen korú fiúk többsége? jót röhögne, mutogatná a haverjainak, vagy esetleg el sem olvasná.. ezzel ne égesd magad..

amúgy ismer? vagyis beszéltetek már? bár gondolom igen.. szerintem beszélgessetek többet msnen, vagy élőben, míg ő is egyre többre fog értékelni, aztán ha ott tartotok vagy ő vagy te úgyis elmondod neki hogy tetszik ... :

2009. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
4 éves korunk ota ismerlyük egymát
2009. jún. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!