Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem szoktatok olyat érezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szoktatok olyat érezni, hogy az udvarlótoknál "jobbat érdemeltek? "

Figyelt kérdés
folyamatosan úgy érzem, hogy egyáltalán nem olyan srácok írnak rám, akiket megfelelőnek érzek. nem azt mondom, hogy legyen 2 BMW-je, 1 villája, 8 kocka a hasán, plusz tudjon 30 nyelven beszélni, hanem csak azt, hogy legyen értelmes, kedves, és ne legyenek problémái, de úgy látszik ez SOHASE fog összejönni
2012. febr. 9. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ilyen srácnak van barátnője.Vagy akinek nincsen az meg nem a te közeledben él.Mit gondolsz van a te környezetedben ilyen ember?Ha igen akkor hajts rá.
2012. febr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

De, szerintem a legtöbb ember így van ezzel...

Mondjuk én igazán le tudom sz*rni az ilyen hapsikat, amíg ott van az, aki nekem kell :)

Viszont ha úgy érzed, hogy csak ilyen majmok futnak utánad, akkor lehet, hogy lehetnél egy kicsit bátrabb, kezdeményezőbb az olyanok felé, akik neked bejönnek.

2012. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Macs1209 ***** válasza:
Problémái mindenkinek vannak, kérdés az, hogy a nyakadba akarja-e zúdítani ? :)
2012. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most majdnem rádírtam, de aztán eszembe jutott, hogy vannak problémáim, mint mindenki másnak a világon.
2012. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
akkor úgy mondom, hogy ne beszéljen mindig a problémáiról, mert számomra kiábrándító, ha csak azt hallom, hogy összejött ez meg az, meg ez
2012. febr. 9. 15:02
 6/11 anonim ***** válasza:
A szánakozó,sajnálkozó,panaszkodó pasikat messziről el kell kerülni....
2012. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam a problémáimról másnak beszélni,szeretem őket magam megoldani.Értelmes vagyok kedvese si,sőt célom is van,még sorolhatnám.Akkor most tökéletes vagyok?

20f

2012. febr. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehetséges, legalábbis az én szememben:))
2012. febr. 9. 15:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt én sem szeretem, ha egy fiú folyton nyavajog, az engem is lehangol. " Írnak rám?" Neten ne várj túl sokat, ott szinte csak, önbizalom hiányos fiúk vannak, akik azt hiszik a sok kesergéstől megoldódnak a problémái, sokan nem is tetszenének, ha valaki mégis az messze lakik
2012. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nem. Én megtaláltam azt ki hozzám illik. Igaz nem is adtam alább az igényeimből.

22/L

2012. febr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!