Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi pénzt illik egy lányra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt illik egy lányra költeni az első pár randin? Elviszem egy étterembe, szórakozni, esetleg még egy bárba, akkor összesen mennyit várnak el a lányok?

Figyelt kérdés

Vagy a nők nem foglalkoznak az árakkal, amikor meghívják őket, azt rendelnek, amit akarnak és a férfi fizet? Van valami limit?

Lesz egy randim és elég jó helyen találkozunk, nem szeretnék beégni, hogy nincs nálam elég pénz.

Ha nem tudunk egymás anyagi hátteréről és igényeiről semmit, akkor mi a teendő?


22/F


2012. febr. 10. 10:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
64%
Attól függ, hogy milyen lánnyal randizol. Ha olyannal, mint én, akkor nem fogja engedni hogy fizess neki :) Én nem igazán szoktam hagyni hogy a pasi fizessen nekem az első randin... olyan kényelmetlen érzés nekem :D
2012. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
47%
Ne izgulj ezen ,ha nincs nálad elég pénz ,akkor a csaj mosogat egy kicsit és kész.
2012. febr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
35%

étteremben: elég egy olcsó helyen mondjuk egy pizza és hozzá üdítő:legyen nagyon max 1500ft

szórakozni:elég egy koktél,vagy valami alkoholos ital,1000-1200ft

bárban:szintén valami ital,1000-1200ft


ez összesen 3900ft :D


egy mozi: 1100-1500ft attól függ jár-e kedvezmény,a páros menüt én állom,az is durván 1000-1200ft :)


Egyszerűbb ha addig nyújtózkodsz,amíg a takaród ér,és nem kell patinás helyen találkozni,hanem egy egyszerű kávéházban,pizzériában.

RANDI=a férfi fizet.

baráti találkozó=mindenki fizeti a sajátját.

2012. febr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
46%

Ezt úgy tudod kivédeni,hogy te szervezed az estét!

Tehát te válassz éttermet. Lehetőleg olyat, amit ismersz és nagyjából tisztában vagy az áraival. Így már tudsz kalkulálni.

Ha kajálás után még mennétek valahova, akkor ugyanígy. Olyan bárba vidd, ami nem a legdrágább!

2012. febr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Ahova mi megbeszéltük, ott egy előétel 1800-2500 forint közt van.

A főételek meg 2500-4500 körül.

Ha most randi előtt módosítok egy olcsóbb helyre, akkor a lány mit gondolna?

Ezt a drágább helyet amúgy is ő javasolta és meg rábólintottam.


Még azt szeretném kérdezni, hogy hány randiig kell nekem fizetni? Szóval mikor jön el az az idő, amikor már felesbe mehet a rendelés, vagy mindenki fizeti a sajátját. Vagy végig, míg járunk, nekem kell állni minden kiadását?

2012. febr. 10. 10:58
 6/42 anonim ***** válasza:
Így van ahogy mondod kérdező, az esetek 90%-ában ez már így marad és a kapcsolat ideje alatt már te fogsz fizetni majdnem mindent.
2012. febr. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
50%
ezt meg szokták beszélni általában. én mindig felajánlom, hogy kifizetem a részem, már évek óta együtt vagyunk, és még mindig nem szokta megengedni-kivéve, ha épp anyagi csőd van. az elején fizess Te, az első randin legalábbis, az fontos-szerintem-bármilyen modern világban is élünk..
2012. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem lihegném túl a dolgot.Ha egy ilyen drága étterembe hívatta meg magát,akkor máshova nem vinném,mert ezt fogja megszokni.

Mondjuk én nem bíztam volna rá a választást,mert így legalább 20000-et fogsz otthagyni.És manapság ez pofátlanság az első alkalommal.Csak óvatosan azzal a lánnyal,nagyon pénzszagú a dolog.

2012. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
65%

Ha most utólag változtatsz, ráadásul egy szemmel láthatóan olcsóbb helyre, akkor olcsó Jánosnak, csórónak, smucignak fog tartani. Nem véletlenül akar drága helyre menni, ki akarja élvezni a lehetőséget, ilyenek az igényei, ehhez van szokva.

Tapasztalatom szerint elég hosszan elvárják a csajok, hogy fizessen a férfi helyettük és ez még csak a kezdet.

Tíz és húszezer közt készülj, annyi legyen a zsebedben, akkor nem érhet nagy meglepetés. Arra pedig ne számíts, hogy a lány fizeti a magáét. Ez nagyon nem jellemző a magyar nőkre.

2012. febr. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
29%
Első randin ne is fizesse a magáét! Az elsőn még illik meghívni a lányt!
2012. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!