Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék előrébb lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék előrébb lépni egy lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik. Jóban vagyunk, mindennap beszélünk, de csak Facebookon. Néha amikor mindketten ráérünk találkozunk. Olyankor sétálunk, beszélgetünk Megtudom nevettetni, van közös témánk. Jó lenne egy ha szinttel feljebb lépnénk, de nem tudom hogyan csináljam. Ugye megvan közöttünk az nagyon jó barátsági viszony, amiből könnyen lehetne szerelem és ezt szeretném, de nem tudom hogy mit tegyek most, hogy mi a következő "lépés". Ad pozitív jeleket, és érzem hogy nem csak barátok lehetnénk, de mit kéne tennem?


Előre is köszönöm!


2012. febr. 11. 21:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először dobj fel valami szeretettel kapcsolatos témát. például a pasijairól meg ilyesmi. tuti vissza fog kérdezni, hogy veled mi a helyzet, elmondod aztán hozzá teszed, udvariasan nem túl nyomulósan, hogy bejön neked, onnantól valamit kénytelen modani.
2012. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van pasija?
2012. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nincs pasija
2012. febr. 11. 21:22
 4/13 anonim ***** válasza:
Baazd tesó, akkor tessék rárepülni Hellfire rakétákkal. Bejön neked, bejössz neki... találkozz vele, de sürgősen!
2012. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
xDD. igen..de a lány nem olyan h lehessen nyomulni izombol
2012. febr. 11. 21:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Oké, tőlem lehet Sidewinder is :D De miért nem nem ,,olyan" ?
2012. febr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
xD..nem tom elmondani igy. vagy lehet h csak én látom ugy. de akkor alap esetben mit tennétek ti?
2012. febr. 11. 21:29
 8/13 anonim ***** válasza:
Én már rég rányomultam volna...
2012. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
és hogyan?
2012. febr. 11. 21:44
 10/13 anonim ***** válasza:
ha rövid a farkad, told meg egy lépéssel!
2012. febr. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!