Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találjak párt? 14L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak párt? 14L

Figyelt kérdés

Igen,14 éves vagyok,és nemszeretném,hogy ezen bárki is kiakadjon.:Azt se,hogy visszaküldjetek az óvodába,meg barbizni,stb..szerintem a szerelem nincsen korhoz kötve,és mamár jóval 'Korábban kezdik' a dolgokat a fiatalok..

A suliban nincs igazából senki,legalábbis senki aki komolyabb dolgot akarna,legtöbben a b*sznivaló barbit látják bennem,pedig nem viselkedem úgy,nem is ment át rajtam a fél iskola,szóval teljesen normális lány vagyok.

szőkésbarna hajú,kék szemű,magas,neméppen pálcika tipus,úgy van mit fogni rajtam.adok magamra,mindig ápolt vagyok.

Értelmes lánynak is tartom magam,nem vagyok butácska..(bár sajnos a jegyeimen vanhogy nem ez mutatkozik meg,ettől függetlenül szerintem elég inteligens vagyok,csak egyszerűen tanulni nemnagyon szeretek,nem igazán érdekel..amit kedvelek,az a történelem,a rajz és az irodalom,inkább olyan 'Művészi' típus vagyok,ezek a tantárgyak jól mennek.)

Alapjában véve vicces,életvidám vagyok,de ha a helyzet úgykívánja komoly is tudok lenni..ezenkívül megértő,segítőkész,de nagyon makacs,önfejű vagyok,és rettentően vágyom a szeretetre..a kölcsönös odaadásra,hűségre.Szeretem az élvezeteket,megadnia módját mindennek..étkezés,jó alvás,stb..Külsővel szemben nagy-nagy elvárásaim nincsenek,de nyilván figyelembe veszem aztis,mert ha nem vonzódok az illetőhöz,hiába kedvelem őt,csak barátként tudok tekinteni rá,de az vesse rám az első követ,aki magába néz,és aztmondja hogy nem számít a külső párválasztásnál..Belsőnél,igazából,semmi extra.Szeretem ha egy fiú meg tud engem nevetetni,ha el tudom engedni magam előtte..egyetlen elvárás: ŐSZINTESÉG.

Szóval ötletek,hogy hogyan találhatnék magamnak valakit?:)

Bp közeli vagyok.Előre is köszönöm mindenkinek.



2012. febr. 12. 07:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

én azt nem értem, hogy azért, mert az általános iskolás matematika, fizika stb nem megy neked, miért lennél művészi típus

abból nem nagyon fogsz megélni

bírom, hogy aki rossz reál tárgyakból, de átmegy töriből, vagy irodalomból, az rögtön kikiáltja magát humán vagy művészi beállítottságúnak


"van mit fogni rajtam" - ezt hogy írhatja le egy 14 éves lány?

elképesztő

szerintem 18 éves korodig ráérsz pasizással, sőt...

nem maradsz le semmiről

2012. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Írj nekem én szivesen járnék veled.15 éves vagyok. davidow@citromail.hu
2012. febr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek.

egyesével most nincs időm/kedvem lereagálni mindenkit,de erre muszály válaszolnom: "van mit fogni rajtam" - ezt hogy írhatja le egy 14 éves lány?'

úgy írhatom le,mert így van..de nem mellre gondoltam,bár ebből a szempontból is 'szerencsés' vagyok,ebben az esetben viszont úgy értettem,hogy nem tartozom a hűdevékony kategóriába,de tehén sem vagyok.

remélem így érthető:)

2012. febr. 12. 12:49
 14/14 anonim ***** válasza:
Szereted a történelmet...Ez már mindenképpen jó pont! :)
2012. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!