Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akinek ma bevallottam, hogy nagyon tetszik, de én nem tetszem neki és nem is fogok. De ez már nem első eset, rendre azt írják facebookon, hogy nem akarnak velem randizni, és mindig ki vagyok kosarazva, pedig nagymamám szerint tök helyes vagyok, meg anyám szerint is... szóval nem értem. Min kéne változtatnom? Szabolcs 16/F
2012. febr. 12. 19:00
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
nagymama meg anyu helyett egy lányt kellene meg kérdezned hogy mi a baj
2012. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
sajnos a szülők, nagyszülők csak azért mondják hogy jól nézel ki, hogy ne bántsanak meg.. Ha raknál fel képet az átlagos öltözködésedről, esetleg magadról, lehet tudnánk segíteni.
2012. febr. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
de hisz nagymamám meg anya is lány!!!
2012. febr. 12. 19:02
 4/53 anonim válasza:
jaj Szabika szívem, hát nem azt mondtad, hogy csak 16 leszel? :/
2012. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
68%
járjál anyáddal meg nagyanyáddal, nekik úgyis bejössz.
2012. febr. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
lehet nem megfelelő lányoknál próbálkozol, ilyen kifestet pláza k.urvákat hagyd, a normálisabb csúnyább csajoknál próbálkozz, nem a csúnyábbon vana hangsúly hanem NORMÁLIS.
2012. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
Lehet h túl nyomulós vagy :D
2012. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
de az vérfertőzés, meg nekem ők nem jönnek be. a feszes s*ggre utazom, meg a modell alkatú lányokra
2012. febr. 12. 19:06
 9/53 A kérdező kommentje:
és miért van az hogy nálam 20x rondábbaknak tök jó csajaik vannak, és meg még azt sem tudom hogy kell smárolni, pedig marha jól nézek ki, több ember szerint is ...
2012. febr. 12. 19:07
 10/53 anonim ***** válasza:

a ránctalanító csodákra képes....

amúgy adjál lentebb az igényeidből.

2012. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!