Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 13 évesen túl fiatal vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen túl fiatal vagyok a szerelemhez? kretének kíméljenek, korombeli vagy egy kicsit idősebbek válaszát várom

Figyelt kérdés

Szóval az a szitu, hogy 13 éves vagyok, és van egy ''pasim''. Osztálytársam, nagyon rendes srác, és a szüleim szerint is OK. Gyakran szoktunk találkozgatni, és...bevallom, elcsttant már az első casók is. Szerintem minden rendben van velünk, de sétálás közben gyakran látok idős néniket/bácsikat, akik nagyon rosszallóan néznek ránk. És a nagymamám szerint se normális, ha valaki ennyi idősen ''jár'' valakivel.

Nagyon szeretem a fiút, és ő is engem. Mi legyen?


2012. febr. 11. 17:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%

Lehet szerelem.:) Mivel az kortalan.

Persze hogy rosszallóan néznek, esetleg az ő idejükben ez nem volt megszokott, vagy csak elfelejtették milyen is fiatalnak lenni, és sajnos az utóbbi az elég gyakori.:S

12/l

2012. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Kösz, kicsit megnyugtattál... Kapsz 1 lájkot.
2012. febr. 11. 17:54
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

szerintem is normális, ha tényleg szeretitek egymást, és nemcsak "divatból" jártok. én 13 évesen voltam először, igazán szerelmes..:)

16/L

2012. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Soha sekivel nem járnék csak divatból, vagy mert a barátnőimnek már van pasijuk. Persze nem ismersz, ezt nem tudhattad, de nem vagyok olyan típus. ÉS tényleg nagyon szeretem a fiút. De azért 1 lájkot te is kapsz... XD

2012. febr. 11. 18:06
 5/24 anonim ***** válasza:
Jah am 1. vok: Am mióta vagytok együtt?:)
2012. febr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
Ha 13 évesen kezdtek szexuális életet is élni, akkor igencsak nem jó ötlet.
2012. febr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

folytassátok nyugodtan kit érdekel,hogy vadidegenek mit gondolnak én 11 évesen jöttem rá (akkor még nem ezt gondoltam) ,hogy tetszik egy lány(osztálytársam) de azóta sem jöttem össze vele és még mindig érzek valami hiányt ha rá gondolok

am meg a nagymama akárhány éves is leszel mindig ezt fogja mondani.

2012. febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Lassan 9 hónapja vagyunk együtt


és még nem akarunk ''szexuális életet élni''. Erről egy szót se szóltam, nem tom miért mondasz olyanokat, amit én nem...

ahhoz még fiatalok vagyunk

2012. febr. 11. 18:17
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
De furcsa, nem gondoltam, hogy még léteznek értelmes 13 évesek. Kellemesen csalódtam.
2012. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Mondja a ''kultúrtroll''...

de énse nagyon értem azokat a lányokat akik 12-13-14-15 évesen már nem szűzek...

2012. febr. 11. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!