Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom mindent be akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom mindent be akar nekem szabályozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szőke a hajam, nem "engedi", hogy sötétebbre, másmilyenre fessem, mert neki így nagyon tetszik. Erre még azt mondom, hogy jó mert én is ki vagyok vele békülve, szeretem, csak tudjátok néha rám jön a "változtathatnék".

De, szeretnék a nyelvembe piercinget és Ő azt mondta, hogy ha csináltatok nem fog velem nyelvesezni... Van egy orrpiercingem, de arra azt mondta az sem tetszik neki, de mivel így ismert meg így "van és kész"...

Erre mondtam neki, hogy akkor nem is tetszem neked? Azt mondta de, de amim van azt is el akarom csúfítani..

Erre én nagyon megsértődtem, és rosszul esett mert ezt már rég óta szeretném, de csak most engedik meg. Egyébként én 18 éves vagyok, a barátom pedig 24... És két éve vagyunk együtt. Biztos vagyok benne, hogy szeret nagyon, de már teljesen elegem van ebből :( Régen is volt még egy piercingem, azt sem szerette de megbékélt vele, bár az nem volt zavaró pl. csókolózásnál vagy ilyen helyzetekben.


Szerintetek mi a megoldás? Mit tudnék tenni?


2012. febr. 15. 02:54
1 2
 1/14 Macs1209 ***** válasza:

Nem tudom. Ilyen még nem volt, hogy egy nőnek ilyet mondjak..

Ha szőke/barna/fekete akarna lenni, szíve joga, csinál-

ja azt, ami neki tetszik.

2012. febr. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%

Megszoksz vagy megszöksz. :)


Mondjuk én eyet tudok érteni a barátoddal. Tényleg nem értem minek csúfítod magad. Még egy köldök PC vagy valami egyszerű - nem karika - orrpiercing oké... De minek ezt folytatni? Élvezettel tölt el, hogy kilyukasztanak? Vagy miért jó ez? A barátodnak így tetszel ahogy most vagy. Ezt azért meg kéne becsülni... Nagyon...


Tudom, hogy lázadó kor meg minden, de van már egy orrpiercinged meg egy valami más amit nem emeltél ki... Ne akarjál már ilyen lenni basszus :(

[link]


Ha annyira változtatni akarsz, próbálj minél nőiesebben öltözködni és váltogasd a sminket :) Ezekben is tudnak nagyokat alkotni a csajok...


Másrészről amúgy az, hogy nem engedi... Hát a te életedet nem befolyásolhatja. De azért érdemes elgondolkozni azon, hogy megéri-e a konfligtust egy ilyen vas pöcök... Azért az, hogy nem akarná, hogy ilyeneket tölts magadba, nem hinném, hogy a szabadságod korlátozná vagy meg akarna folytani... Csak olyannak szeret aki most vagy és amilyen most vagy.



21F

2012. febr. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az orrpiercingem egyszerű, kis csillogós köves, nem karika. A másik piercingem a köldökömben volt, de azt ki kellett vennem.

Semmi más egyéb piercing nem tetszik, de a nyelvpiercinget ki szeretném próbálni, szerintem az, hogy van 2 piercingem, az még nem azt jelenti, hogy szét vagyok lyukasztva, az arcomra az orrpiercingnél többet nem tetetnék. Nem szeretem az ízléstelen dolgokat... Tetoválásom is van, de az sem látható helyen.


Smink ügyben pedig annyit, hogy nemrég tettem le a sminkes tanfolyamot, sminkelek eleget :)

Elég nőies vagyok, sokszor túlságosan is ( a magassarkúimat sem szereti .... )


Nem tudok már mit csinálni.

2012. febr. 15. 03:20
 4/14 anonim válasza:
Minek vagy ilyen pasival? Marmint egyertelmu a leirtak alapjan, hogy nem ilyen not szeretne. Iranyitani akar, most meg csak a hajadat nem festheted be, kesobb lesz tobb korlatozas is. Vannak ilyen pasik, sajnos tul sok is. Nem kepesek elfogadni a valtozast... Pedig a hajat is barmikor at lehet festeni, piercinget ki lehet venni. En a helyedben befestenem a hajam direkt olyan szinre amit nem engedett meg... Akkor sok minden kiderulne szerintem amit nem tudtal a baratodrol eddig.
2012. febr. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez ésszerűnek tűnik :)

És ha ezt megteszem és megbékél vele? Létezik szerinted, hogy csak a szája nagy?

Az előző piercingemet is ellenezte, majd csak azért is megcsináltattam, végül nem szerette, de megbékél vele. Az más, hogy pár hónap múlva ki kellett vennem, azóta is mondja, hogy hál' istennek...

2012. febr. 15. 03:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Figyu! Ha szeret, akkor olyannak szeret, amilyen vagy. Azzal, hogy korlátozni próbál, az Ő szemszögét nézve csak jót akar, viszont éppen az ellenkezőjét fogja vele elérni. Én tuti leülnék vele és elmondanám neki, hogy nem a tulajdona vagyok, hanem egy önálló egyén, aki azt csinál, amit szeretne. És ha neked tetszik a nyelv pc, vagy bármi más, hát csináltass. Max. a szüleiddel kell egyeztetned ezzel kapcsolatban, én így gondolom.

Én is voltam hasonló cipőben, csak engem nem engedett másokkal beszélgetni a volt barátom. Hosszú hónapnyi huza-vona után végül nagyon besokalltam a korlátozástól és szakítottam vele.

Beszélj a barátoddal és ha megérti az álláspontodat, akkor nem lesz gond. :)

2012. febr. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek vele abban, hogy egy piercing meg egyebek nagyon elcsúnyítják az embert, sose értettem, miért jó lyukasztgatni magadat. A csókolózásnak is el tudja rontani a hangulatát, ha ott van egy darab valami a szádban. Én biztos nem élvezném. Teljesen megértem, hogy a barátodnak nem tetszik az ötlet. De minden felnőtt ember azt csinál magával, úgy csúnyítja el magát, ahogy akarja. Ha a barátodat ez zavarja, akkor vagy kénytelen lesz hozzászokni, vagy legfeljebb szakít.
2012. febr. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

A barátod kutyát tart, nem barátnöt.

Az hogy elfogadod vagy nem, a te dolgod.

2012. febr. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most komolyan mi értelme van a nyelv piercingnek? A barátod már érettebben gondolkozik a piercingekkel kapcsolatban, mivel ez csak tini hóbort, én is kinőttem. Ha csak ez van, akkor elég szépen felfújod a dolgot, szerintem a hajaddal se úgy van, hogy engedi, csak nem szeretné, mert így tetszel neki, de hát ha ragaszkodsz hozzá....

De térjünk vissza a piercingre...nyelvbe? Én is akartam régen, az én barátom se örült volna neki, és jéé képes voltam megérteni. Alapból nem is látszik, max ha kidugod a nyelved, vagy játszol veled. De elképzelted már, hogy hogy nézel ki amikor csak egy vasgolyó lóg ki a szádból? Mert nekem több ismerősöm is játszott így vele és nem éppen menő volt. A másik dolog, ami ellene szólt, nem tudom te hogy állsz a fogaiddal, én pl büszke vagyok a sajátjaimra, mert másokhoz képest, nagyon szép rendezettek. Nah ha nyelvpiercinged lesz, számíts rá, hogy elől háromszögben elkezd visszafele kopni a fogad, van egy ismerősöm, akinek már az első két fogának a negyede elkopott miatta. Szóval ha annyira akarod, akkor rajta, pár év múlva úgy is ráunsz, főleg ha párszor ráharapsz, olyannak is voltam már fültanúja, még nekem is fájt, milyen lehetett az osztálytársamnak? Utána persze elege lett belőle és kivette örökre. Ha szeret nagyon, úgyse hagyna ott, ha csináltatnál magadnak. Ha eleged van belőle, akk csináltasd meg, aztán majd lesz ami lesz. Bár nem értem mért akkora probléma lemondani egy piercingről a kedvéért. Na meg megint pár dolgot nem szeretne hogy megváltoztass magadon és egyből arra gondolsz hogy nem is tetszel neki? Aj ne már!

2012. febr. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én azzal a pasimmal amelyik ennyire bele akart szólni a dolgaimba szakítottam. Idegesítő. A saját tested, ha neked jól esik hát rajta. Egy piercing amúgy sem nagy ügy, ha nem tetszik ki lehet venni.
2012. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!