Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most én nem igazán értem mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én nem igazán értem mit akar. (Kérlek olvasd el) Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés
17 vagyok, és lány. Az van, hogy jár egy fiú a sulinkba, csak másik osztályba. Még kb 2 éve, azzal kezdődött, hogy visszaadta a labdát az udvaron (hát nem édes? :D ) és azóta mindig köszöngett, szemezett, szemöldökhuzógatás, stb. De a srác fiatalabb nálam, és akkor még nagyo kicsi volt, de most már megnőtt. :D(várható volt ) Éés, idén, volt egy gálaest, amikoris minden osztálynak elő kell adnia valamit. Előadás után, odamentem hozzá, és kb csak annyit mondtam neki, hogy tök ügyesek, voltak, és közben ,megfogtam a karját, hogy így észervegye, hogy hozzá beszélek, mert egy lépcsőn állt éppen. Nagyon elvörsödött :). Aztán máskor meg ilyen "sulibuli" volt, a lényeg, hogy csináltak ilyen diszkót a suliban, és kb 20 méterre ültünk egymsától, és (esküszöm nem hazudok a végén számoltam) ilyen 5 mp-es időközönként hátrafordult és bámult. Aztán a suliban is köszöntünk egymásnak, meg hasonlók, és oda akartam menni hozzá, de nem rángathatpm ki a haverjai közül, hogy megkérdezze hogy van. Úgyhogy fb-on kb 2x beszélgettünk. Telereakta a beszélgetést :D ilyen fejekkel. Meg érdeklődő volt. Kérdezte hogy "de te kikkel mentél annyiszor korizni?? :O " aranyos volt. De hogy érhetném el, hogy történjen is végre valami? már rég beszéltünk, de nem akarok nagyon nyomulni, mert az gáz, és tudom, hoy élőben kéne beszélnünk, de egyszerűen nem udom mit csináljak most.
2012. febr. 15. 22:31
 1/6 anonim ***** válasza:

ez aranyos :)


te is bejössz neki és ő is neked.Nincs is ennél jobb ;)

de ugy veszem észre félénk viszont te mert felé nyitni amit már többször is megtettél .

Ezt neki kéne most irnom:hajts rá :D

Sok sikert nektek :)

2012. febr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mertél
2012. febr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én sem tom, elég félénk lehet, max beszélgess vele meg keresd a társaságát, meg mosolyogj, de hagyd rá a kezdeményezést.
2012. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elcsípni a haverjai nélkül, és hívd meg valahova a közelbe. Enni, inni, mozizni... olyan helyre, ahol nem kell végig beszélni, mert még nincs annyi témátok.
2012. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha vörösödik akkor félénk, tehat ne vard hogy kezdemenyezzen mert "hoppon" maradsz. :) Ha mar beszelgettel vele a face-en akkor hivd el TE ot "randira". Nem kell ebbolo ugyet csinalni. Nem sok mindent vesztesz.. :) Sok sikert. :)
2012. febr. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat :)) ,hát igen ha legközelebb feljön face-re nincs mese, ráírok ;)meg remélem suliban elkapom, valamikor :D
2012. febr. 16. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!