Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljegyzés előtt, vagy tán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés előtt, vagy tán érdemes elmondani a lánynak, hogy az adott fiú anyagi háttere elég jó?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a Normális válaszokat!
2012. febr. 16. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%
szerintem soha nem érdemes elmondani egy nőnek.
2012. febr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lehet, igazad van. A nők nagy többsége (tisztelet a kivételnek) inkább a pénzt szeretik egy férfiban és nem magát a férfit. :( Szomorúnak tartom.
2012. febr. 16. 12:23
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
szerintem felesleges. Így legalább tudod, hogy nem a pénzesdért szeret.
2012. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De ha már az eljegyzésnél tartotok, akkor gondolom egy ideje együtt vagytok. Akkor kiderült már, h. nem csak a pénzedért van veled, nem? Vagy lehet, h. rájött, h. mennyi pénzed van (pl. milyen ruhákban jársz, hova viszed el őt, stb.)
2012. febr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de az ilyen dolog azért kiderül együttjárás alatt, vagy nem értem, hogy nem derülne ez ki, hogy kinek milyen az anyagi helyzete, vagy ha még nem derült ki akkor viszont hogy jutottatok az eljegyzéshez.


28/n

2012. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

már nemazért, de ti milyen idióta libákat szedtek fel, hogy azt képzelitek, a nők a pénzre mennek?

talán ha normális lányokkal ismerkednétek nem is kéne feltenni ezt a kérdést -.-

2012. febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
na, nem cinikus válasznak szántam, amit írtam, de rendesen lepontoztak. bár érthető végülis. úgy értettem, hogy most, amikor nem tudja, hogy jó az anyagi háttered, látod, hogy tényleg szerelmes beléd. innentől kezdve végülis vagy elmondod vagy nem, nem sokat számít. amúgy lány vagyok:) saját magamat beleképzeélve a helyzetbe irtam, amit irtam, hogy a srác fejében ne legyen smemilyen kétség ezután a lány érzéseit illetően...persze ha már házasok lesztek úgyis kiderül, nyilván, no problem.
2012. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi az elég jó a mai világban?


Hitelképes, vagy farzsebből kifizet egy 30milliós házat + 2 audi A8at?


amúgy meg ha a pénzedért szeret akkor rég tudja hogy mennyid van, ha mg nem azért akkor meg olymindegy.

2012. febr. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

SOHA NE MOND EL!!!!Csak annyit amit okvetlenül be kell vallani!Pl keresel 3 kilót de Te csak 130ezret vallasz.



34f(nős)

2012. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#3. illetve egyben #7 válaszoló!

Én fel pontoztalak! :)

(egyébként én nem szoktam lepontozni, csak felpontozni, ha tetszik a hozzászólás)


#9. válaszoló!

Ez egy jó ötlet!


Épp ezért kérdeztem, tudjuk, hogy a pénz nagyban befolyásolja az emberek döntését, nem akarom, hogy befolyásolja a döntését ez a szituáció.


U.I.: Nem értem, hogy miért okoz az emberekben rögtön ellenszenvet, ha kiderül az illetőről, hogy gazdag. Szinte bárki lehet gazdag (...).

2012. febr. 16. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!