Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Szerintetek ez jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ez jó stratégia ismerkedéshez?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy szám csaj, olyan átlagos, sportolok, ápolom a külsőm, igyekszem csinibben öltözködni, de attól még elég átlagos vagyok.

Eddig mindig a neten ismerkedtem, mert élőben senki sem szólított még le, én pedig nem mertem odamenni senkihez, de most úgy gondoltam inkább élőben próbálok szerencsét, mert már semmit sem veszthetek.

Szerintetek jó ötlet, ha én megyek oda egy idegen sráchoz, akárhol, hogy tetszik nekem és szívesen megismerkednék vele? Semmi jópofa ismerkedős szöveg nem jut eszembe, de ha már szóba elegyedek valakivel, könnyen teremtek kapcsolatot. Valami tipp kéne, hogy mivel szólítsam le a fiúkat?

Belekalkuláltam, hogy a 90% majd elhajt, de meg szeretném próbálni, csak valami jó kezdőszöveg kéne! Tudnátok segíteni, ti minek örülnétek? (elsősorban 20 fölöttiek véleménye érdekelne)


20L



2012. febr. 16. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
De édes vagy. :) Nekem pl az még mindig tetszik, ha megállóban, mosolyogva, minél átlátszóbban megkérdezi valaki, hogy hány óra, meg ha mondjuk egy irányba megyünk és meg kérdezi aranyosan, hogy mellém állhat-e, mert, túl hosszú a sor, :) az ilyenek nagyon tetszenek. :)
2012. febr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Valaszolok ***** válasza:

Egyszerű hétköznapi kérdések.Hidd el a válaszból tudni fogod mi a helyzet.Ha kölcsönös az érdeklődés folytatja a beszélgetést.Én pl ha szimpatikus a lány próbálom tovább vinni a beszélgetést.


23/F

2012. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt is lehet,megkèrdezed,hogy "bocsi,nem találkoztunk mi már valahol?" -ez is figyelemfelkeltő
2012. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne menj oda hogy tetszik satöbbi, az csak furra lenne.. Èn kajak, ha egy csinos lány oda jönne, és kérdezné hogy nem akarok e valamit kitalálni, kicsit proszti érzésem lenne, és nem mennék bele, túl fura lenne..


Inkább mint a többi is javasólja, kérdezd meg aranyosan, hogy példáúl, tudja hól van ez meg az a megálló, vagy akármi, ilyen hétköznapi kérdések, és ha van töke, akkor ö majd folytatja.

Boltban meg ilyesmi, viccelhetsz, az nagyon bejön nekem, mikor egy lány viccel, kicsit bókol, de nem úgy hogy, jaj, de csinos vagy haveeer, hanem érted, normálisan.

2012. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10% fog elhajtani, 90% kihasználja hogy a szájába repül a sültgalamb.


De jobb keresni és próbálkozni mint várni azt a galambot.

2012. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszene ha egy lány jönne oda hozzám, mert én sokszor félek valakit is leszólítani. Annyiszor elterveztem már magamban, hogy odamegyek szimpatikus lányokhoz, megszólítom őket, hátha valahova eljutok, legalább barátaim legyenek. A hosszú tervezgetésből egy valósult meg a közelmúltban, de úgy érzem nem lesz belőle semmi. Mindenki túl elfoglalt és soha nem érnek rá találkozni, ellenben állítják, hogy szívesen barátkoznak velem. Kell a találkozás, mert neten általában hamar otthagyok mindekit, nem válaszolok. Utálom magam ezért, de végül is a neten nem lehet teljeskörűen megismerni a másikat. Kérdező, ha gondolod megírhatod privátban a lakhelyed, hátha 20 emberből lesz végre egy, akihez közel lakok.

Ha én nagyritkán leszólítok valakit vagy engem szólítanak le (amire eddig nem volt példa), jobban szeretem a spontán gondolatokat, nem pedig egy betanult szöveget mondani vagy hallani a másiktól. 21/F

2012. febr. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha csak így megszólítanál, lehet furcsának tartanám. De ha már mondjuk többször is láttalak, pl. ugyanazon a buszon/buszmegállóban, stb. Akkor már nem lenne furcsa. De ha többször is látjátok egymást, kezdheted rámosolygással is, pár napig, aztán csak lép, ha meg nem, akkor te lépj és szólítsd meg. ;)


Hova valósi vagy egyébként?


24F

2012. febr. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
El nem hiszed, milyen boldog lennék, ha leszólítana egy lány. Nem kell szöveg, csak köszönsz, onnan ha van esélyed, menni fog.
2012. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ilyen egy modern gondolkodású Nő! Abszolút nem gáz vagy ciki ha egy nő kezdeményez a férfinál (amelyik csávónak meg ez nem tetszik az nem normális). Szöveget nem tudok mondani mindenesetre sok szerencsét a pártaláláshoz! 20/f
2012. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!