Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 éves a lányok által jóképűn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves a lányok által jóképűnek tartott srác vagyok. Ennek ellenére nehezen ismerkedem. Csajok van pár tippetek hogyan közeledjek a kiszemelthez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Beszélgetsz vele, bókolsz, flörtölsz. Aztán ha jók a visszajelzések akkor elhívni randizni.
2012. febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ez az ami nem megy nekem...:-((( félek a visszautasítástól.
2012. febr. 16. 15:50
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem sem, pedig állítólag én is krva jól nézek ki :D
2012. febr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha csak simán odamész beszélgetsz vele akkor kb két mondat után kiderül bejössz e a csajnak (dobálja a haját, mosolyog, kicsit ideges, csuklóját mutogatja, feléd fordul vagy lábfejével fordul feléd, igazgatja a ruháját stb). És ha igen akkor bedobhatod magad; csak légy magabiztos, egy-két visszautasítás nem a világvége.
2012. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor először győzd le a félelmed, mert kockáztatnod kell ahhoz, hogy nyerj is.
2012. febr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek.megfogadom a tanácsokat :-)
2012. febr. 16. 15:58
 7/14 anonim ***** válasza:
na szerintem is. menj ismerkedj 1 el kevesebb, bocs 2 vel a világban :)
2012. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát ez engem is érdekelne...30 vagyok sose tudom mit mondhatnák egy idegen lánynak, például utcán, vagy kávézóban.
2012. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezaz...menjünk oda pofátlanul hogy helló megiszunk valamit?elküldenének melegebb éghajlatra..:-D
2012. febr. 16. 20:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Sokszor volt alkalmam odamenni, mert a csaj rámnézett, még jelzett a barátnőjének is, hogy nézzen meg ő is(kávézóba), de lefagytam, nem volt mit mondjak(sziasztok, csatlakozhatunk hozzátok), nem hinném, hogy nyerő lett volna.Mindig a humoros beköpéseket emlegetik, dehát kinek jut eszébe ilyesmi, ilyen helyzetbe.Annyira spontán, nem vagyok.
2012. febr. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!