Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja ismerkedem egy fiúval. Ennyi idő alatt már ki kellett volna alakulnia szerelemnek? ( A távolság miatt nem találkoztunk állandóan - ez befolyásolhatja, hogy később alakuljon ki? )

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Befolyásolhatja, bár én is távkapcsiban élek (csak hétvégén találkozunk) és 1 hónap után már teljesen bele voltam esve. De ha tetszik, érzel iránta valamit, akkor várj, még kialakulhat:)
2010. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont ebben a szituációban vagyok,csak itt nincsenek 15 km nél nagyobb távok. Épp most fogok találkozni egy csajjal,akit kb a Nagy Ő nek érzek 16 évesen. A stílusa a szövege az őszintesége,nyíltsága és kis perverzsége..Ráadásul nem egy ribanc a csaj szóval szűz mint én. Tehát nem biztos,hogy kikellett volna alakulnia de kb ez amit leírtam ez olyan 2 hét(és ez attól is függ mennyit beszéltek stb mert mi úgy voltunk vele,hogy amikor tudtunk akkor beszélgettünk ez volt,hogy este 9 től hajnali 3 ig vagy volt,hogy délután 1 től este 6 ig majd pihenés és ismét 8 tól ilyen hajnali 1 ig). Szóval ez idő függő is.
2010. júl. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én már szeretem,de sajnos ő nem tudja mit akar.Mit csináljak?
2010. júl. 1. 10:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Hajts rá. Hozz fel több témát,sokat beszélgessetek,ha kiürültök akkor is legyen valami amiről lehet beszélni persze olyan amitől nem halálra unjátok magatokat.Mehet egy kis perverzség is(kérdés alapon,hogy pl mit vállalna be stb mikor és így tovább).Ez izgalmasabbá teszi részéről is és a te részedről is,ekkor már az esélyek megnövekednek arra,hogy "Most már tudom mit akarok,járni majd veled.:-)"
2010. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Típustól függ nekem 3-4 hónap kellett
2010. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Nekem 14 év kellett, hogy rájöjjek, hogy szertek valakit :D
2010. júl. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. júl. 1. 12:10
 8/8 anonim válasza:
Barátom 1 év barátság után szeretett belém. És most 2 évesek vagyunk :) megérte rá várnom :)
2010. júl. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!