Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A bulizós csajok közelébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bulizós csajok közelébe szorongok, a komoly csajok közelében meg nem. Normális dolog ez? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pedig izgalmasabbnak, érdekesebbnek találom a bulizós, pörgős csajokat.
2012. febr. 16. 21:55
 1/7 lila nyuszi ***** válasza:
Mert gondolom nekik meg akarsz felelni.
2012. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Pedig izgalmasabbnak, érdekesebbnek találom a bulizós, pörgős csajokat."


1. Pont ezért. Ők jönnek be neked. Azok mellett akik nem jönnek be természetesen nem fog szorongani az ember fia.

2. Nincs elég önbizalmad és érzed hogy azt a kicsit is ami van simán le tudnák rombolni a bulizós csajok (nyilván te is hallottál sztorikat hogy melyik srácot milyen durván küldték el az ilyen lányok)

2012. febr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Érdekesnek találom őket mert vidámak, élettelik, folyton járkálnak mindenfele, de nem érzem úgy hogy találnék velük, mert nem vagyok olyan típus mint ők. És mindenki azt mondja hogy komoly csajt keressek magam mellé mert azzal találnék. Mostmár nem tudom mi lenne a legjobb számomra...
2012. febr. 16. 22:13
 4/7 anonim ***** válasza:
hiba, hogy azt hiszed aki komolynak tűnik az nem lehet bulizós, vicces és vidám.. nem mindenkin látszik ezért kell az embereket megismerni :D
2012. febr. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán mert nem tudsz mit kezdeni a feléd áradó energiabombával, amivel a pörgősebb lányok rendelkeznek.

Holott a nyugodtabb lányokkal lépést tudsz tartani.

2012. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szituációtól függ ám a legtöbb esetben, hogy egy lány épp "bulizós" vagy "komoly". Amelyiknek csak egyik oldala van a kettő közül, ott valami nem stimmel. Amúgy meg nyilván annak a közelében szorongsz, akinél szeretnél bevágódni. A másik meg, hogy lehet hogy mivel, mint mondtad, te kevésbé vagy pörgős, meg szociális, ilyen téren gyengébbnek érzed magad náluk, tudat alatt kevesebbre tartod magad.

Én is féltem gimiben a bulis csajoktól, itt egyetemen a koleszban meg rájöttem, hogy aki napközben teljesen rendes, értelmes, komoly lány, buliban az is hamar "partyállattá" válik. Ők is csak emberek.

2012. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért nem szabad összevetni minden lányt, hogy most mindenik egyformán bulizós mert mindenki eljár bulizni. Van aki hetente, vagy hetente többször is eljár bulizni. Az ilyen csajok magasabb energiaszinten élnek mint a többi lány, akik mondjuk csak nagy ritkán járnak el. És azt sem mondanám hogy inteligencia szempontjából a legmagasabb szinten lennének. Szóval csak azt akarom mondani, hogy egyes kritériumok alapján meg lehet különböztetni a vérbeli bulizós csajt, az alkalomadtán bulizni eljáró csajtól. Az ilyeneknek az egyetemen sincsenek a legkiválóbb tanulmányi eredményei, simán belemennek egyéjszakás kalandokba, életük során több fiúval járnal stb...egyszóval pörögnek. Az ilyenek mellett feszengek, csak a vicc az, hogyha amiatt mert vonzódom hozzájuk :)
2012. febr. 17. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!