Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Ma találkoztunk először személyesen egy fiúval, akivel eddig csak interneten keresztül beszéltünk. Jó hangulatú este volt, de én még sem tudom mi volna a jobb folytatás. Bár szimpatikus meg minden, csak hát az a baj, hogy kinézetre nem az esetem. Eddig csak olyan képet láttam róla, ami nem pont olyannak mutatta mint amilyen valójában.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy adjak még lehetőséget egy újabb találkozásra, vagy már most hagyjam ennyiben, mert ha nem "jött be" elsőre, később se valószínű, hogy megtetszik. Azért nem akarok belekezdeni semmibe, hogy csak legyen valakim. És ő felé sem lenne fair dolog.

Valaki tudna tanácsot adni???


2012. febr. 16. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

hagyd ha nem tetszik később se fog.


tapasztalat hidd el

2012. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még egy találkozó, de ha akkor sem tetszik meg akkor jobb ha hagyod. Ha nem tetszik ne szívasd, bár ezt biztosan te is tudod. :)
2012. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minek találkoztál vele,ha már a fotókon is láttad,hogy nem az eseted?Bár néha a fotó csal....

Ne pazarold az időd újabb találkozóra.

Tán ennyire reménytelennek érzed magad,hogy még ebben a dologban is döntésképtlen vagy?

OMG

2012. febr. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem az eseted vagy nem tetszik?


Én legalább 10 dolgot tudnék mondani, hogy mi az esetem. Még egy nő sem felelt meg mindnek. Viszont most már tudom, hogy számomra melyek az igazán fontos tulajdonságok.

2012. febr. 17. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!