Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos pasinak semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos pasinak semmi esélye a szép lányoknál?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok gazdag vagy különösen jóképű, akkor sosem lesz esélyem a szép csajoknál? Egyszerűen azt veszem észre, hogy minden szép lány lenéz és semmibe vesz.
2012. febr. 19. 02:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Semmibe kell venni őket és akkor foglalkoznak veled, kellesz majd nekik. Örök igazság.
2012. febr. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Persze, ha semmibe veszem őket, majd odajönnek hozzám. Biztos.
2012. febr. 19. 02:39
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Egy ocsmány izé vagyok, most pedig felhívott egyik legjobb csaj, hogy én, meg egyik haverom menjünk el hozzájuk, négyen leszünk :D van esélyed, légy jó fej, viselkedj mint a kemény srácok és meglesznek azok :P
2012. febr. 19. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
attól függ,szerintem több féle szép lány van,vannak az olyanok akik magazinok címlapján pózolnak,smink nélkül szarni se mennek el,na ők nem állnak le mindenkivel minimum egy sztárfocista fizetéssel,de vannak a szegényebb rétegű szerény szép lányok,őket kell keresned.
2012. febr. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek egy buliba, nekem kb a lányok 80%-a tetszik. Szóval, aki ad magára, nem elhízott, és nem aránytalan az arca, arra én már azt mondom, hogy szép. Ebben a 80%-ban benne kéne lenni a "szegényebb" rétegnek is, mégsincs sikerem náluk se.
2012. febr. 19. 03:03
 6/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.


Nekem mindig azt mondták, hogy annak látnak az emberek, aminek tartod magad.


Mivel fáradt vagyok, ezért nem tudok neked nagyon frappáns tanácsokat adni. De azért boncolgassuk egy kicsit a témát.


Mivel nem írtad le, mit értesz azon hogy lenéznek. Az oka gondolom az átlagos és a nem gazdag jelző lehet.

De ez miért lenne hátrány?


A korral majd te is másképp fogod látni a világot.

Ha valaki azért ismerkedik veled mert gazdag vagy, akkor kihasznál.

Ha valaki azért ismerkedik veled mert jóképű vagy, akkor vagy jól akar veled mutatni, vagy féltékennyé akar tenni valakit. Ezekre nem gondoltál?


Arra nem gondoltál, hogy a szép lányok között is lehetnek evolúciós zsákutcák. Nagyon sok a bunkó, hülye ember. Akik elhitetik veled, hogy te vagy a "lúzer".


Figyelj, önbizalom kéne ide. Ha nincs 6 kockád a hasadon, és 40 centis karod, akkor mi van? Ha meg másnak akarsz látszani mint ami vagy, akkor meg körberöhögnek.


Mivel már mondtam, nagyon sok hülye ember vesz és fog körül venni.


Ha tényleg ki akarsz tűnni, akkor csak egy dolgot tudsz tenni. Tanulsz, de tanulsz mint a rohadt élet, hogy a sok ostoba ember közül kikerülj. És akkor nem fognak semmibe venni. A többi pedig jön a korral.

2012. febr. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ja és azt ne hidd, hogy te vagy így ezzel. A családomból aki férfi annak az egyetem előtt nem volt komoly kapcsolata. De aztán persze lett. Ha rágörcsölsz, és kétségbe esetten keresel csajt, akkor megnehezíted a dolgod.
2012. febr. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

"Ha tényleg ki akarsz tűnni, akkor csak egy dolgot tudsz tenni. Tanulsz, de tanulsz mint a rohadt élet, hogy a sok ostoba ember közül kikerülj. És akkor nem fognak semmibe venni."


Bullshit sajnos ez amit leírtál kedves előző. Szép lenne, ha így lenne. Én orvostanhallgató vagyok, de azt kell hogy mondjam a tanulással kitörölhetem a seggem, se jó fizetés se társadalmi megbecsülés. A lányok is inkább jönnek össze egy szakmunkással, akinek már van kocsija, esetleg háza, mint egy medikussal, aki intelligens és a műveltsége kb. tizszer-hússzor akkora, mint egy szakmunásnak. Magyarországon egy intelligens ember egy dolgot tehet felköti magát, mert Mo. a prtimitív tudatlan senkiháziak hazája, ahol minél kevesebbet tudsz, és minél korruptabb vagy annál jobban élsz. Amint lehet elhúzom ebből a szarkupac országból az biztos, és ezzel sok ismerősöm van így.

2012. febr. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Van mégy egy fajta akit kihagytatok fiuk.

Én magamat egy mű nőnek tartom de nekem ez is tetszett.Jól nézek ki azt mondjàk de szilikon mell szàj..hasam szép mert fitnes seggemel meg sose volt baj,szoknyàt is merek hordanni.Na mint irtàk én vagyok az a kis Cìmlapos fìlinges sztàrfocista fizetésre halytò csaj.Igen fontos nagyon a pénz meg hogy izmos sàrmos KOMOLY KAPCSOLTAOM LEGYEN AKI ELTART.De amikor csajokkal buli van akkor nekünk mindegy hogy kocsija meg pénze sincs,ha tetszik oda megyek Én meghivom piàra és meg basz.tom magam vele jövő héten meg màsikkal.Nyugodtan qur.àzatok le de minden plàza cica ezt csinàlja.Szòval àtlag pasi aki (nekem) no pattanàs nem nagyon dagi de lehet hasa de lehet vékony is tisztaruha tiszta cipő.LEGYEN LE VÀGJA A KÖRME.Nem kell kocsi lakàs pénz ha van nekem.Ennyi.Àtlag fiùknak tőbb az esélye nàlam és a baràtnőimnél ha sexről van szó mint egy szolizott macsorol.Ja meg a szakmunkàsoknak van egy ilyen hmm megjelenése...

2012. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bocsika 29/L
2012. febr. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!