Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos pasinak semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos pasinak semmi esélye a szép lányoknál?

Figyelt kérdés
Ha nem vagyok gazdag vagy különösen jóképű, akkor sosem lesz esélyem a szép csajoknál? Egyszerűen azt veszem észre, hogy minden szép lány lenéz és semmibe vesz.
2012. febr. 19. 02:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Pontosan. Átlagos pasiként legfeljebb a csúnya lányoknál lehet esélyed.

06:12 Te meg qrva vagy, méghozzá szó szerint. Az igaz, h minden plázacica ezt csinálja, de minden plázacica qrva ;)

2012. febr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

06:12

Hát nem tudom, engem pont az olyan lányok szoktak legdurvábban elküldeni, mint te. Pedig amiket leírtál, azoknak a kritériumoknak eleget teszek.

2012. febr. 19. 09:49
 13/22 lila nyuszi ***** válasza:
Ez hülyeség...
2012. febr. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Miért hülyeség? Állandóan azt tapasztalom, hogy ha odamegyek egy lányhoz, alig várja, hogy valami ürüggyel lerázhasson, pedig se bunkó nem vagyok, se unalmas. De ha valami bájgúnár megy oda, akkor hiába sokkal gázabb a dumája, és nem tud elmondani egy összetett mondatot, rá mindjárt pozitívan reagál.
2012. febr. 19. 10:33
 15/22 anonim ***** válasza:
lehet oltani a 6:12est de igazából minden nő ilyen,ezért szokták mondani hogy minden nő egy ostoba lotyó, csak van aki jó színész és van aki felvállalja mint ő,inkább értékelhető hogy beismeri,na jó van olyan amelyik nem teljesen ilyen,de ők a tipikus irigy lányok akik leringyózzák a másikat,szóval a lelkük mélyén ők is ilyenek szeretnének lenni,mármint külsőre értem,belsőre nincs sok különbség.
2012. febr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Én sose ítéltem el azokat a lányokat akiknek szabadosabb a szexuális élete, csak nem bánnám, ha engem se hagynának ki a dologból.
2012. febr. 19. 10:39
 17/22 anonim ***** válasza:
az alfaság a legfontosabb ezt ne felejtsd el!
2012. febr. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem PUA véletlenül az előző válaszadó? :D
2012. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nem éri meg "átlagos" pasinak lenni. Attól, hogy nem vagyok milliomos vagy modell külsejű, még lehetsz különleges valamiben. Persze érdemes ezeket a dolgokat is folyamatosan fejleszteni (külső megjelenés, stílus, karrier).
2012. febr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Én itt az átlagost konkrétan a kinézetre meg az anyagiakra értettem. Személyiségre egyáltalán nem érzem átlagosnak magam, de kérdés, hogy ez mennyire számít abban, hogy a lányok vonzódnak-e hozzám. Amennyire tapasztalom, sajnos nem nagyon.
2012. febr. 19. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!