Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, Lányok! Mivel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Lányok! Mivel lehet megfogni egy pasit?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki nagyon bejön. Ő ilyen "tökéletes" pasi, a suli egyik legmenőbb tagja. Én sem az "alsó határhoz" tartozom, elég sokan ismernek, de mégsem vagyunk egy szinten.. Szóval mi jön be az ilyen vagány típusú fiúknak? Lányok nektek milyen taktika vált be? Sz*rjam le és ne is figyeljek rá, vagy épp ellenkezőleg? Mit csináljak hogy felfigyeljen rám? Előre is köszönöm! :)
2012. febr. 19. 20:01
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nem vagytok egy szinten akkor mit akarsz? Miért nem a saját szinteden keresel? önző vagy.
2012. febr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mivel lehet megfogni egy pasit? Kézzel, lábbal kicsit macerásabb lenne.
2012. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Patkányfogóval, vagy medvecsapdával egéssz könnyen megy. xD
2012. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha így állsz hozzá, hogy "tökéletes" meg "alsó határhoz" akkor régen rossz,szerintem ha ezt a nézőpontot hanyagolod, akkor lehet esélyed pl ha fogod magad és meg mondod hogy tetszik, ha viszonozza,majd kezdeményez
2012. febr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 lila nyuszi ***** válasza:
Lasszóval vagy palacsintával és szexel. :D
2012. febr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Sz*rjam le és ne is figyeljek rá, vagy épp ellenkezőleg?"

Egyik sem. Az arany középút.

Tehát viselkedj természetesen, tarts természetes közelséget, érezzétek jól magatokat egymással, tehetsz kisebb célzásokat is arra, hogy szimpatikus. És akkor végül lépni fog, vagy nem. Ez már az ő döntése. Ha ezek után sem történik semmi, akkor vagy nem tetszel neki, vagy nem is olyan belevaló, nem veszi észre egyáltalán, ha valaki nyitott felé. Ekkor mindegy, hogy a kettő közül melyik történt, mindenképpen odébbállhatsz. De a harmadik lehetőség persze, hogy észrevesz, és akkor ez már olyan lesz, mint egy játék: egyszer ő lép, egyszer te...


Szóval érted? Ha ő nem lép egyet sem, akkor nincsen játékban. Ha viszont te vagy passzív, akkor sincs játék... Szóval ne várj, lépj egy kicsit, aztán majd meglátod, hogy alakul...;)

2012. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
39 éves vagyok de pasit fogni a legkönnyebb ha kacér vagy vele.
2012. febr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én az alsó határhoz tartozok,ássam el magam ?:(

már soha nem lesz barátnőm ?

22 éves vagyok,alsó határos(átlag ember )

2012. febr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!