Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma a csaj elkezdett szemezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma a csaj elkezdett szemezni velem mint állat és a barátnői is néztek engem mint a hélya tipp?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 16:05
 1/10 anonim válasza:
100%
lehet tiszta csoki volt a pofád
2012. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mert kibeszéltek egymásközt!!!

Valamelyiknek bejössz!

2012. febr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tippem, hogy a "hélyát" írd pontos j-vel.


Egyébként tényleg csak annyi, hogy Te voltál a téma - ezért vagy azért.

2012. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem Te írtad ki azt a kérdést, hogy hogyan szólítsd a csajt, mikor mindig a barátnőivel van?
2012. febr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

héjja

amúgy meg egy nagy zöld takony lógott ki az orrodból,láttam,mert ott voltam,mikor néztek mint állat,te állat

2012. febr. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
velem is volt mar hogy vagyok pesten allok valahol, raneztem egy csajra, megbokte a bnoit, mind ramnezett. Azota se tudtam meg h bejovok-e barkinek, aki hasonlo modon figyel :D
2012. febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát de érdekes akkor mindig én vagyok a téma????
2012. febr. 20. 16:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki
2012. febr. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

tetszik neked a csaj? akkor közeledj felé, kezdeményezz, mert ez egy jó jel, ha a barátnőivel téged néztek. ez azt jelenti, hogy te lehettél a beszédtéma.

hidd el, mi is ezt szoktuk csinálni, hogy azt a fiút nézzük, aki valamelyikünknek bejön, ha éppen róla beszélünk..;)

2012. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
héja pontos jé és szigorúan csak 1 db
2012. júl. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!