Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek miért nem imponál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek miért nem imponál, ha egy férfi udvarol?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy elveszett bárány, szeretek és tudok is ismerkedni. S, ha megtetszik valaki, úgy tartom magától értetődőnek, ha udvarolok. Viszont gyakran szembesülök azzal, hogy erre egyetlen nőnek sincsen már szüksége manapság. Inkább a gyors, tőmondatos és felszínes ismerkedés működik.


A probléma az, hogy én ezzel nem tudok mit kezdeni. Szeretem az intellektuális kapcsolatokat, aminek szerves része az udvarlás. Léteznek még olyan nők, akik szeretik ezt a hozzáállást? Azt is eltudom képzelni, hogy csak én keresek rossz helyen kapcsolatot.


Köszönök minden választ!



2012. febr. 20. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem az hogy nincs szükség udvarlásra, csak ezt már ismerkedésnek hívják:)
2012. febr. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Diavolino44 ***** válasza:

egy szorakozo helyen ne vard hogy 20 percnel tobb kelljen a bugyijaba jutashoz. :)

amugy hol ismerkedsz?

2012. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha a lánynak nem tetszel a csillagos eget is lehozhatod neki az égből az a nagy büdös helyzet.
2012. febr. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ImponálNa,ha udvarolNA.

Nade nem mindegy,hogy ki.:)

2012. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm a korrekciót, sok múlott rajta.


2.: munka mellett levelezőn tanulok. Így általában a munkahelyem és az egyetemen ismerkedem. Ha időm engedi egy-egy klubba is elmegyek baráti társasággal, ahol tudok új kapcsolatokat szövögetni.


3./4.: én azokról a nőkről beszélek, akiknek tetszettem.

2012. febr. 20. 17:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Azt csak hiszed,hogy tetszettél nekik:)

Megjátsszák a kedvest,hogy ne legyenek durvák"lepattintók","érzéketlenek" vagy hogy szokták nevezni a férfiak azokat,akik kikosarazzák őket.

2012. febr. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jja, ne próbáld meg kiolvasni az emberekből az érzéseket. Ez senkinek nem megy, se nőnek, se férfinak.
2012. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

magasabb értékeket kell közvetíteni (éreztetni hogy te vagy az alfahím) és akkor fognak szeretni, úgy sose ha csak szépségeket mondasz nekik.


Szerintem is sz@rul van összerakva a természet, de ez van, vagy alkalmazkodsz vagy az erősek széttaposnak, és neked nem marad semmi! Az erkölcsök emberi fikciók semmit sem érnek sajna ez van:/


F18

2012. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok kezdő, így tudom, hogy az erő és a siker az, ami dominál. Viszont hiányzik a klasszikus értelemben vett udvarlás, és nagyon sajnálom, hogy gyakran ez nem működik. És udvarláson nem azt értem, hogy pincsikutyaként ugrok minden szavára, és bókolok untalan. A játék, ami megelőz egy kapcsolatot, na azt nem találom meg senkiben. S nem kihasználásról van szó, egy csapdáról, amit a játék során felállítok, hanem egy kölcsönös "rituáléról", amiben mindenki tudja, hogy mire megy ki az egész.


Értelem + érzelem

2012. febr. 20. 23:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elsőre nem is úgy néz ki, a nők igen is értékelik a kedvességet! Csak ez már nem divat...


Pont a napokban találkoztam egy bomba csajjal, akivel korábban smseztünk. Akkoriban még csak kb 7,5es volt a 10 skálánn, most 9es...

Beszélgettünk, és kiderült, hogy 3év után is megvannak neki azok az sms-ek, amiket udvarlás képpen küldtem, s amiről azt hittem le se szarja!


Nagyon meglepődtem! :D

2012. febr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!