Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merik leszólítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merik leszólítani a nőket a fiúk és férfiak többsége?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Mert úgyis elutasít mint az eddigi 30 (kb), akkor MINEK? megkímélem magam egy újabb önbizalom rombolástól.
2012. febr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem adnak semmi jelet, bátorítást, csak bámulnak bambán a semmibe. Egy tekintet és egy mosoly elég lenne.
2012. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

"Mert nem adnak semmi jelet, bátorítást, csak bámulnak bambán a semmibe. Egy tekintet és egy mosoly elég lenne"


Ez nagyon igaz.

2012. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
7%
Sok nő valóban várja csak, hogy a sült galamb odarepüljön és semmilyen szexualitást nem sugároznak az égvilágon! Én szerencsére úgy nézek ki, hogy megtehetem, hogy ne kelljen leszólítani őket, úgyis idejönnek maguktól.
2012. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

12:17: hidd el, a tiszta szexuális kisugárzás nem elég. Fogsz vele faszit, persze, de az olyan is lesz. Ha nem bátorítod pár kedves mozdulattal a faszikat, akkor egy nagyon bő potenciális réteg rögtön ki is esett.


Nyilván vannak kivételek.

2012. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Diavolino44 ***** válasza:

Szerintem a vilag egyre zarkozottabb lesz! Mindenki fel nyitni a masik fele. Ha a pasi nyit altalban koppan. Ha a no nyit akkor meg ribancnak gondoljak.

De amugy en is baromi nehezen olvasok a metakommunikativ jelebol. Fogalmam sincs hogy azert akad ossze a tekintetem egy lannyal mert akar tolem valamit vagy mert gaz vgyok s ne nezzem!

:)

2012. febr. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Pontosan így van, hogy nem adnak jeleket. Lehetsz te jó pasi is, akkor sem adnak igazán jeleket. Pl hiába mondják, hogy ők szoktak mosolyogni a pasikra, ezt nem lehet valahogy észrevenni, szinte sosem mosolyognak. Mindig savanyú ábrázattal mennek végig az utcán is.
2012. febr. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4. szerintem jobban nézek ki mint te, mégsem jönnek ide hozzám maguktól a lányok. Nagyo
2012. febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
t hazudtál most.
2012. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8-9. akkor valószínűleg rossz helyen mozogsz, vagy rossz a kisugárzásod, ha ilyen Amoroso vagy és nem mennek oda a lányok hozzád. Vagy túl fiatal vagy és az iskolátokban szégyellősek a kislányok.
2012. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!