Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak számotokra ki számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak számotokra ki számít jó nőnek?

Figyelt kérdés
Ki számít ma jó nőnek a férfiaknál,hogyan is nézz ki pontosan?Mennyire számít a természetesség a stílus és a személyiség egy olyan világban ahol a nőideál leginkább hasonlít a plasztikázott agyonsminkelt playmate-re. Üres lelkű bombanőnek kell lenni ahhoz hogy jó pasink legyen vagy fontosak még a belső értékek is? A férfiak milyen stílusú csajokat részesítenek előnyben??
2012. jan. 28. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálam fontos a belső is, ugyanannyira mint a külső. Szerintem az egyik nem működik a másik nélkül. Hiába bombázó egy nő ha képtelen vagyok komolyan venni, és hiába okos és humoros ha nem tetszik... szóval kell egy bizonyos összhang, számomra a végletek nagyon nem fekszenek.
2012. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kb. 20 kérdéssel lejebb volt már egy ilyen kérdés olvasd el
2012. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
A nagyon plasztik-lányokat hidd el, hogy csak olyan fiúk szeretik, akik kb. ugyan olyan intelligenciával rendelkeznek, mint ezek a lányok. Lehet hogy megnézzük őket, de társ ként nem igazán képzeljük el őket. Az én ideálom olyan nő, aki sokban hasonlít rám, jó a humora, és nem várom el hogy valami einsteini tudással rendelkezzen, de azért ne legyen buta. Kívülről sem kell tökéletesnek lennie, nem ez a lényeg, de mégis adjon magára. Ismerek egy lányt, aki pontosan beleillik az ideálképembe, és nem túlzás kijelenteni azt sem, hogy szerelmes vagyok belé. Sajnos nem láttam jelét annak hogy viszonozná ezt az érzést, én meg nem mondtam sajnos meg neki. Most talált magának valakit... Bár bátrabb lettem volna. :(
2012. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Első látom a kapanyél kiesik a szádból.Ha nem tudsz normálisan felelni akkor inkább olvass illemkönyvet,ha a szüleid nem neveltek meg normálisan.

Amúgy igen kérdező,valamit valamiért legyél jó nő,bárki lehet:menjél edzeni,diétázz,járjál barnulni,hajad legyen szép dús és hosszú.

És ne legyen előítéled,mert valaki szép még nem üres fejű,ez annyira szánalmas,amikor így álltok hozzá.

Kell a jó pasi,hát TEGYÉL ÉRTE,dolgozz meg az eredményért.

There is no free lunch-ezt jegyezd meg.


,,Bármi amit megéri,hogy birtokoljuk,akkor megéri,hogy dolgozzunk érte"-Napoleon Hill

2012. jan. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

Ezeket a plasztik lányokat,azon pasik szeretik akiknek van szépérzékük és valamit letettek már az asztalra,egy átlag pasira rá se néznek ami érthető,tudj kiválóan nyalni,dugni,legyen egy jó jövőképed,legyenek céljaid,legyen pénzed,jó dumád,jó izmos tested.

Ezek kellenek.És attól,hogy nekünk ők tetszenek,még nem kevés az IQ-m,csak erős a szépérzékem,elmondanám,ha most belemennék az intelligencia kérdésébe leesne az állatok de nem teszem.

2012. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

legyél saját magad


önbecsülés, de nem fennhordott orr


közvetlenség


MOSOLY


és nyerő vagy

2012. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kedves 22.44-es hetente többször járok edzőterembe,fodrászhoz,kozmetikushoz, formás elég szép nő vagyok és pont ez a probléma...mert minden pasi csak ezt veszi észre és miután elérik a céljukat tovább állnak mert el sem tudják képzelni hogy a megnyerő külső egy személyiséget is rejt maga mögött..mert az ilyen csajoknál az már nem fontos,sajnos..
2012. jan. 28. 22:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Tök jó kérdező,ilyen maradj,belevaló csaj vagy.a pasik marhák ezt jegyezd meg,gyökerek,a jó nem kell de a sz@r kell nekik,ne foglalkozz ilyenekkel.Vagyunk még egy páran hidd el,ha nem lenne csajom tuti rád hajtanék,kevés az ilyen lány mint te,maradj ilyen.Lesz olyan pasi akit akarsz,írd le,milyen pasi kell neked,gondolom ez nem fogalmazódott meg benned.

Ép testben ép lélek,na ilyennek kell minden csajnak lennie.

2012. jan. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az van a pasikban,hogy kevésnek érzik magukat valószínű jogosan,ilyen csajokhoz teljesíteni is kell,nem gyengén,amit írtam,jól dugni,nyalni,szép test is kell,ezt nem bírják,mert iszonyat lusták sajnos.


24F

2012. jan. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kedves 23.o8-as olyan pasit szeretnék aki igényes magával és környezetével szemben minden téren:emberileg,kulturálisan,egzisztenciálisan,Van egy színvonala és nem kell adott esetben szégyenkeznem miatta.Legyen hasonló érdeklődési köre is és talán a legfontosabb ne csak egy szép kiegészitöként tekintsen rám.
2012. jan. 28. 23:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!