Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megyek egy társaságba, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megyek egy társaságba, ahol ott a kiszemeltem, de egy főmenőcsávó is. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Szóval attól tartok, hogy ha az a gyerek beveti magát, ott nekem semmi esélyem. Én egy normális fickó vagyok, de nem fővagány, de nem is vágyom rá, hogy olyan legyek. Szerintetek mit tegyek, hogy a lánynál így is be tudjak vágódni?
2012. febr. 21. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek jön be ha valaki "fővagány"! Sőt nekem egyáltalán nem kéne!
2012. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legyél önmagad vagy legyél a főmenőcsávó. Nincs más ötletem.

Megölheted a főmenő csávót, felkoncolhatod, de akkor keresnek mást. Mert ha te nem kellesz, nem kellesz. Ha pedig kellessz, a főmenőcsávó lehúzhatja magát a budin:)

2012. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bízz magadban. főmenő csávók csak érdekesek tudnak lenni semmi több. normális nő nem fog belezúgni.


ha mégis az a csávó jobban tetszik neki aki teszi az agyát akkor gondolkozz el azon hogy neked tényleg kellene egy ilyen buta liba. ok?

2012. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja nem akarok én ártani a menőnek :)
2012. febr. 21. 21:12
 5/5 anonim válasza:
Barátkozz össze a főmenőcsávóval és te is menőcsávó leszel és neked is lesz esélyed. A főmenőcsávók bunkók és az ilyen pasik hosszútávon nem kellenek a lányoknak. Később pedig ezekből lesznek az otthon ülő sőrhasú alkoholista férjek. :)
2012. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!