Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki iránt szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki iránt szerelmet érzek, de én viszont nagy valószínűséggel közömbös vagyok neki. Mivel tudnám meghódítani?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy adonisz, de a lány viszont roppant gyönyörű, és rengetegen fenik rá a fogukat. Mikor 1-2 szer kávézgattunk valahol ettünk, mindig fizettem neki mindent, felajánlottam még lehetőségeket hova mehetnénk ...stb...ez elég lehet, ha a későbbiekbe eredményes akarok lenni? Mit tehetek még hogy nőjek vmilyen szinten a szemébe?
2012. febr. 22. 19:38
 1/6 Normálisvagy? ***** válasza:

nincs olyan, hogy de viszont! Mivel, hogy két ellentétes kötőszó!


Hogy kérdésre is válaszoljak, hívd el többször is ide-oda, ne csak kávézni, hanem vacsizni hátha veszi a lapot, sőt meg is mondhatnád neki, hogy bejön neked, így talán egyszerűbb is lenne, mert ha kölcsönös, akkor van értelme, ha meg nem akkor marad a kávézgatás és a jobb kezd!

2012. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Speper9 válasza:
32%
Felhívod magadhoz, megdugod mint a lovat, és szerintem máris a tenyeredből fog enni.
2012. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg akarod venni vagy mi? o.o Attól hogy fizeted neki a kávét, még nem fog beléd szeretni. Azt nem lehet kialakítani, vagy van vagy nincs. Ha sokat vagytok együtt és ismeritek már egymást de nem érez semmit akkor ez így fog maradni, el kell fogadni.
2012. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Pff..."rengetegen fenik rá a fogukat", akkor hagyd a p*csába. Amúgyis! Miért kell mindig az, ami mindenki másnak is??? Eszem megáll, hogy ilyen korcsokért képesek vagytok eldobni az agyatokat, fiúk. Szánalom a köbön. -.-'
2012. febr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos ez is csak egy ilyen pénzes rittyó. Hagyd másoknak.
2012. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 asdface ***** válasza:

Kedves 4-es.

Ha te a piacon vagy és tömeg van egy standnál,akkor te is megnézed,hogy mit néz a sok ember,esetleg veszel is belőle.

Másodszor. Egy szóval se mondta a kérdező,hogy könnyűvérű lenne,ami csak javít az ő helyzetén. Olcsó húsnak híg a leve.

Hogy válaszoljak is, meg KELL mondanod neki,hogy tetszik neked, még pedig személyesen, szemtől-szembe. Olyankor ha visszautasít is látni fogod a hátorozottságát,hogy mennyit hezitált. Ha rögtön megmondja,akkor tudod a dolgod,de maradj kedves. :)

Ha habozik,akkor ostromold tovább,de ne túl rámenősen. A telefon -spórolósabbaknak FB- csak arra való,hogy leszervezd a dolgot.

A többi rajtad múlik. ;)

Sok sikert!

2012. febr. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!