Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti mit tennétek akkor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti mit tennétek akkor, ha nagyon tetszene egy csaj és a harmadik randin kiderülne, hogy kukacos a csaj? (Magyarul shemale az illető. )

Figyelt kérdés
Megtörtént az eset, bár nem velem, hanem egy ismerősömmel. Nagyon bejött neki a csaj, randiztak, harmadik randin a csaj szűk farmerban volt és a lába között megmozdult valami. Ekkor derült ki, hogy shemale az illető. De amúgy teljesen nőies volt, szép is volt, semmi nem látszódott rajta. Ti mit reagálnátok ilyenkor?
2012. febr. 22. 23:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

én is akarok valakit aki elveszi a popsim szüzességét (:

19/bi/f

2012. ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon jó "csaj" akkor lehet járnék vele ha kicsi a farka akkor meg is dughatna :D de egyébként a nőket jobban szeretem
2012. júl. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ha nagyon jól néz ki ,akkor lehet meg fucknám
2012. szept. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
80%

Heteró vagyok, de így belegondolva nincs kifogásom ellene, ELVÉGRE mikor csajnak hittem tetszett, tehát szexuálisan felizgatott (férfival vagy nőimitátorral sem azért nem lennék, mert társadalmilag elítélik, hanem mert szexuálisan taszít, de erről ebben az esetben nem beszélhetünk) de punci hiányában nem lenne tartós kapcsolat belőle. Az anális szexért nem rajongok, csak orális szexre pedig nem lehet tartós kapcsolatot alapozni.


Egyébként nem lehet, hogy a lábai között a farmerzsebben rezgő mobiltelefon mozdult meg? Vagy a farmer öve volt túl szorosra húzva? Velem rendszeresen megtörtént, hogy sátor formát vett fel ülőhelyzetben a cipzáros résznél, pedig nem állt a péló.

2012. szept. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

egy ilyet simán bevállalnék

[link]

2013. febr. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!