Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, már régóta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, már régóta ismerem, jó viszonyban vagyunk. Régen sokat beszélgettünk, nap mint nap találkoztunk (főleg az iskolában). Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Amióta viszont már nem egy suliba járunk, nem találkoztam vele, csak egyszer, úgyhogy már majdnem fél éve nem láttam. Voltam már moziban is vele, tényleg jól elvagyunk amikor együtt vagyunk. Arról egyelőre nem tudok, hogy vajón ő érez-e irántam valamit, de én nagyon szeretném ha végre valami komolyabb dolog lenne belőle. Mit tegyek?


Jelenleg csak messengeren érem el, de újabban ott is elég sokat beszélek vele, és jó a hangulat (már amennyire ott lehet egyáltalán hangulat) is, ő is mesél sokat, szóval ez rendben van.


Jó lenne tudnom, hogy mit kellene lépnem, ha valami komolyabbat szeretnék. Nyilván a "randizás" a legkézenfekvőbb, de nemigazán szeretném messengeren elhívni bárhová is, az egy kissé személytelen szerintem, meg nem is szeretnék elbújni a szavak között; viszont a hétköznapokban nem találkozom vele, ezért kérdéses számomra, hogy hogyan hívhatnám el. A telefonszáma megvan, de a kapcsolatunk sosem volt olyan komoly, hogy most egy fél év kihagyás után fel merjem hívni (igazából akkor sem nagyon beszéltünk telefonon, mindig élőben beszélgettünk).


A kérdésem valójában az, hogy mi lenne a legjobb döntés, mit kéne tennem??? Hogyan hívjam el valahova? Helyes döntés egyáltalán ha randira hívom? Közvetlenül viselkedik velem, múltkor például arról beszélt nekem, hogy mennyire egyedül érzi magát (egy barátja volt eddig ha jól tudom, az nem volt egy komoly dolog). 14 éves vagyok, ő is ennyi, fél évvel vagyok idősebb nála.


Előre is köszi a segítséget!


2009. jan. 5. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon szimpatikus,ahogy viselkedsz!Az pedig,hogy messengeren nem akarod elhívni nagyon pozitív dolog.Fél éve az én barátom csak ott mert velem igazából ismerkedni vagy beszélgetni,amit mára már nagyon megbántam,hogy hagytam.
2009. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem telefonon hívd fel egy párszor, beszélgessetek így is sokat, ha már élőben nem megoldható. pár alkalom után hívd el valahová (ha addig nem merül fel, hogy találkozhatnátok...:)
2009. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Őszintén szólva kicsit "félek" a telefontól, de azért meggondolom. Egyelőre marad az msn, aztán majd meglátjuk...


Ha valakinek még van hozzáfűznivalója, tanácsa, szívesen várom :)


Köszi mégegyszer!

2009. jan. 5. 22:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Néhány éve ugyanebben a cipőben eveztem, a vége az lett, hogy eltűntünk egymás elől majd újra egy vidékre keveredtünk ,barátság maradt, soha semmiféle többletérzés nem derült ki egyik részről sem.
2012. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!