Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy pasit, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy pasit, de amikor megvolt beszélve, hogy találkozunk nem keresett meg ilyenkor mi van? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
már hetek óta beszélünk neten keresztül és sokszor kérdezte, hogy nem e megyek vele bulizni meg ide-oda aznap este..aztán mikor már sokadszorra kérdezte beleegyeztem, mondtam neki, hogy mikor hazaér írjon nekem facebookon, mert nem jó a mobilom. én elkészültem meg minden és itt ültem a gép előtt képzelhetitek milyen érzés volt..erre ilyen hajnal 1-2körül feljött chatre és elkezdett könyörögni hogy menjek át fizet egy taxit vagy értem jön nagyon szeretne átölelni meg ilyen szövegek és az lett a vége hogy összevesztünk, mert szerinte én nem vagyok elérhető mert nincs mobilom, szerintem meg ő kellett volna írjon nekem és nem elvárni, hogy 2kor pattanjak taxiba. tudom, hogy nagyon szeretne találkozni dehát ezek után szerintetek mit csináljak?

2012. febr. 23. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, ez tök gáz... Komolyan.
2012. febr. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba, átvágja a fejedet.....nem akar tőled semmit
2012. febr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek után? Semmit!

A pasi meg akar dugni, de ennél többet tutira nem akar. És mellé még paraszt is.

2012. febr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
énis úgy látom, hogy csak ágyba akar vinni..ráadásul nem magyar nem is tud magyarul és 9évvel idősebb nálam..felejtős, ugye?
2012. febr. 23. 18:32
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!! Nagyon gyorsan felejtős, és soha vissza sem nézős. Legyél magadban 100%-ig biztos.
2012. febr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Úgy meg pláne, hogy felejtős.
2012. febr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

úgy fizette volna ki a taxit, ahogy lehetett rá számítani!

:O

Felejtsd el, de tényleg!

2012. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát az
2012. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat:S:)
2012. febr. 23. 18:54
 10/12 anonim ***** válasza:
iszonyat felejtős. hagyd a francba. értem én, hogy kötődsz hozzá, de inkább ne kötődj
2012. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!