Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasiknak törvényszerű, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasiknak törvényszerű, hogy elrontják első randijaikat, nőiket?

Figyelt kérdés

Tehát úgy értem, hogy legis legelső randi, pl 18 évesen... de elrontom, nem túl jó, ezért nem sikerül a nő... aztán a következő randin már gyakorlottabb leszek...


ezt most azért irom, mert azt hiszem, elvétettem a legnagyobb hibát legutóbb, hogy nem éreztettem eléggé a nővel hogy nő... vagy ilyesmi. Ettől mindenképp meg kell futamodni? Tehát nyugodtan kezdjek ki "rosszabb" nővel, mert úgyis elrontok valamit, de gyakorlottabb leszek?


2012. febr. 24. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
jajj és ha elbénázod? attól nem írod le magad teljesen a csajnál :) ezért ne menj direkt 'rosszabb' nőre
2012. febr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az igényeket ne add alább. A hibák miatt meg ne csüggedj hiszen azokból tanul az ember. Azok által lehetsz egyre jobb és jobb valamiben.
2012. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normális nő még ha első randin valamit el is rontasz nem fog leírni azonnal... mert senki sem tökéletes.. :) az én pasim is az első randin káosz volt :D de úgy gondoltam találkozok vele újra hisz lehet csak rossz napja volt.. vagy túlságosan rágörcsölt.. a második randi már egy fokkal jobban sikeredett. :) de kedves volt velem és illemtudó.. és gondolom te is az vagy... nem kell egyből bókokkal szórni a nőket.. minek ? mikor még nem is ismeritek egymást ? persze azt lehet mondani hogy nagyon csinos de szerintem ennél több nem igazán kell az első randin... éreztetni nem hiszem kellene valamit is az első randin.. :D maximum annyit ha szimpatikus neked akkor azt hogy újra szeretnéd látni de nem bókokról kell hogy szóljon a randi hanem arról hogy megismerjétek egymást... .azzal randizz aki tetszik és ne emiatt keress idézőjelbe rondább csajt... mert szerintem mindenki szép a maga módján.. :) és mindenkinek megvan a maga párja.. ha mindenki csodaszép lenne káosz lenne :D
2012. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tetro ***** válasza:
Nem sikerül a nő? Barátom, ha ilyen mondatot leírsz, akkor nagyon sok randi van még hátra, amit el fogsz rontani...
2012. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!