Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Soha nem lesz pasim? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz pasim? Miért olyanok akarnak járni velem, akiket nem szeretek viszont? És akit én szeretek miért küld el?

Figyelt kérdés
Nem volt még pasim. Kikosaraztam màr pàr taplòt. Nem tettem magasra a lècet, ne monjàtok azt. De akik eddig pròbálkoztak (kb 3-4 ember) az vagy csak meg akart fektetni, vagy agyatlan bunkò volt, vagy egyszerüen nem voltam belè szerelmes (ès nyilvàn szerelemböl akarok valakivel jàrni). Akit meg èn szeretek vagy nem szeret, vagy nem tudom mit érez. Soha nem lesz pasim?
2012. febr. 24. 19:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
nem vagyok válofatós. nem vágyom filmsztàr-hasonmásokra. nincsenek különleges elvàrásaim külsö terén. csak egyszerüen akik eddig próbàlkoztak nem az eseteim...://
2012. febr. 24. 20:36
 12/16 anonim ***** válasza:
akkor próbálkozz te olyanoknál akik az eseteid
2012. febr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hol laksz? :)
2012. febr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én nem akarok itt ismerkedniXD most szerelmes vagyok valakibe. Közben meg olyan nyomul, akit nem szeretek.
2012. febr. 26. 07:26
 15/16 anonim ***** válasza:
jaj hallod, hatalmas gond..
2012. febr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
mintha csak veled fordulna elő ilyen, hogy nem toppant be életed hajnalán már a herceg..
2012. febr. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!