Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mennyire toleráljáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyire toleráljátok azt ha 1 fiú feltűnően néz titeket és gyorsan közeledni kezd felétek és megfogja a kezeteket vagy a másik lehetőség belemarkol a feneketekbe a 3. pedig az, hogy oda lép hozzád és 1 kicsit arrébb lök. (? )

Figyelt kérdés

ti mit tennétek ezekben a helyzetekben lányok?

és tegyük fel, hogy a fiú olyan 19-20 év körüli.

kb ennyi.


2012. febr. 24. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem a legtöbb beléd rúgna xD

Még az első elmegy, de mit fogdosod a kezét? Attól függ, hogy mit mondassz neki mellé és hogy viselkedsz. A lényeg viszont, hogy hogy nézel ki.

2012. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
De ismeretlen a fiú,vagy ismered?
2012. febr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
ismeretlen pl utcán, megállóban stb helyen...történik veled.
2012. febr. 24. 20:47
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Tök idegen a srác? Tegyük fel, hogy tetszik. Első ok, második szájbavágom és annyi, harmadik esetnél azt gondolnám, hogy ez nagyon sz.r próbàlkozás, gyerekes, lúzer módszer. A profik ennél kreatívabbak:) Ezeket szólnám, remélem nem bántalak meg vele:)
2012. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Mit tennék? Szájon vágnám. Így akarsz ismerkedni? Ez olyan primitív...
2012. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
akkor ezek nem okésak...de mégis akkor, hogy vagy mit csináljak, h a lányok felfigyeljenek rám?
2012. febr. 24. 20:51
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Ráordítanék!
2012. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy utcán? Akkor az első módszer is gáz. Megijednék h elmebeteg vagy:D Azt hittem bulira gondoltál, ahol nem hallani egymás szavát és más eszközökhöz kell folyamodni.
2012. febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%
Nem szeretek szerepelni, de nem köthetem be mindenki szemét, úgyhogy hadd nézzen. Ha felém szalad, félreugrom, ha fogdos, pofon vágom, a lökdösést visszaadom.
2012. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hátt..ha velem csinálná ezt, akkor pedofilnak nézném, mivel 12L vagyok :D de ha veled egyidős volnék, akkor végülis örülnék neki, HA egy helyes fiú lenne pl... 1. ha feltünően nézne, akkor kicsit zavarba jönnék mivel már kerültem ilyen helyzetbe :) 2. ha a kezemet megfogná, akkor..hát, talán ránéznék, és..nem tudom, ilyen még nem történt.. :)) :D ha belemarkolna a fenekembe, akkor kapna tőlem egy jó nagy pofont :D :D 3. ha kicsit arréb lökne, akkor talán figyelembe se venném, de ha már többször megismételné, akkor rákérdeznék, hogy mi a bajod velem? vagy hogy: "tettszek neked"? :))
2012. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!