Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért reszkethet egy teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért reszkethet egy teljesen normális lány keze?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akit középiskolából ismerek. Aztán nem láttam évekig, de most megint találkoztunk párszor. Egy teljesen normális, jófej lány, nem drogozik, nem iszik, de mikor ketten beszélgettünk észrevettem reszketett a keze.

Máskor, többen voltunk akkor nem, vagy csak nem figyeltem eléggé.

Nővérétől tudom, hogy semmi betegsége nincs.

Mégis miért reszkethet a közelemben? Elfojtottan utálat lenne benne?


2012. febr. 26. 19:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Remélem hogy nem beteg :(

De nem hiszem, mert akkor amúgy is reszketne.

Marad az, hogy utál, de én nem csináltam semmit amiért utálhatna, komolyan, nem is beszéltünk 4 éven át, nem is láttam, régen meg jó barátok voltunk.

Pár napja is jól beszélgettünk.

2012. febr. 26. 20:15
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor miért utálna te agybeteg?
2012. febr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Shai-Hulud ***** válasza:
Elvonási tünetei vannak :-D
2012. febr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Mert agybeteg vagyok? :D

Nem tom, egyik haverom is így volt, hogy beszélgettek, addig fűzött egy csajt, csak hogy utána lekoptathassa, mert azelőtt meg a csaj bátyja tolt ki vele valamit, és így ált bosszút ha jól emlékszem, ilyen is lehet.

A mai világban mindenre fel kell készülni, én pedig különösen paranoiás típus vagyok

2012. febr. 26. 20:18
 15/17 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Vagy azért mert facér.

Recket a facér. :-)

2012. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

HAHAHA ez a vers... hülye :D

Azt kizárt hogy tetszenék neki, köztudottan nem vagyok vonzó típus, nem szégyellem, még nem is volt párom.

2012. febr. 26. 20:21
 17/17 K-Annál József válasza:
Azért mert sokat ittál és alkohol elvonáson vagy! Komolyan biztos csak ez lehet a megoldás!
2012. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!