Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok becsajozni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok becsajozni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már többször is próbáltam becsajozni de sose sikerült. Nem tartozom a menők közé inkább csendesebb típus vagyok.

Valami ötlet, hogy mégis hogyan csajozzak be?

15f


2012. febr. 26. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
fejleszd a kreativitásod. És legyen egy jó hobbid.
2012. febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem se sikerült még de én 15évvesen nem ezzek foglalkoztam mostanába kezdet el érdekelni ez az egész de ugy nekem nem kénne valaki hogy csak legyen és közbe nem is szeretjük egymást 17/f
2012. febr. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
énsssem tok pedig heyles meg okos vok:S:S:S
2012. febr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én meg betudok de nem akarok mert mind hü***e!

Amúgy ott rontjátok el ,hogy olyan csajoknál próbálkoztok akik körül 500 menő emberke van.

Azt hiszed elmész egy diszkóba/szórakozóhelyre és leitatod a csajt és jó lesz minden...

Pedig nem! A csajok meg ingyen isznak mert fizeted nekik. Azt hiszed ezzel jó pontot szerzel.

Valójában meg csak bátorságot adsz nekik hogy odamenjenek a májer sráchoz míg te piáért vagy két betűs kitérőt teszel a sok sör miatt. És mire visszajössz az összes csak a májer körül tombol jó részegen.

Mond azt hogy nincs igazam?!

2012. febr. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajna DE igazad van
2012. febr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Te még nagyon fiatal vagy még csak 15 nincs elkésve semmi , egyébként ha kettesben maracc egy csajjal akkor ha nincs elég bátorságod kezdeményezni akkor ha látod hogy teccesz neki mosolyog mindig rád s néz akkor egy ovatlan pillanatban kerülj a hátamögé s karold át hátulrol és borulj a nyakára és a többi jö magátol de ha távolságtartó vagy mindig akkor ezen változtass mert csak ugy jönnek a spontán dolgok ha jo közel kerülsz hozzá.....
2012. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!