Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nő/férfi miért tesz félreért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nő/férfi miért tesz félreérthető, kétértelmű kijelentéseket, ha nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Múltkor egy csaj eléggé félreérhető dolgokat mondott velem kapcsolatban miközben beszélgettünk. Én rányomultam, kiderült hogy az egész egy óriási kamu volt. Próbálom megérteni miért csinálta... Talán a pofára ejtés vágya volt? Vagy mi vezérli az embert erre?
2012. febr. 27. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Miket mondott a lány?
2012. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert jól esik neki, ha látja rajtad, hogy bizony bejön neked és kívánod. szerintem
2012. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is van, hogy néhány fiú barátomnak félreérthető megjegyzéseket teszek, pedig semmit sem akarok tőlük. ezeket nem direkt mondom, csak miután kimondom jövök, rá, hogy hoppá-hoppá. nem egyszer volt már, hogy egy srác azt hitte, hogy bejön nekem, mert "olyanokat" írtam, közbe meg csak barátként tekintettem rá. én ezeket nem direkt csinálom, és ha rájövök, hogy ez félreérthető,akkor tisztázom, hogy csak mint barát/haver tekintek az illetőre
2012. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A nők maguk sem tudják mit akarnak.. nem kell aggódni.. :)
2012. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de így honnan fogom tudni, hogyha valaki tényleg akar tőlem valamit?
2012. febr. 27. 22:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Te meg akarod érteni a nőket?

Aranyos ötlet.

2012. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gól.
2012. febr. 27. 22:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezt add össze: először 2-3 órákat beszéltünk msnen aztán suli , ott is össze össze futottunk, aztán kérdezte megyek e röplabdázni, aztán már smsezésre is rászokott, aztán mondom hogy na eljönnél e valahova? Hááát nem , de egyébként bír!!!! XD Nyasgem XD
2012. febr. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!