Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nehéz párt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nehéz párt találni manapság? Vannak még normális, értelmes és egyben hűséges lányok?

Figyelt kérdés

Sokat csalódtam a mai lányokban, így már nem is merek kezdeményezni, ismerkedni, de egyedül sem jó. Szeretnék szeretni és viszont szeretet kapni. Ölelésre, csókokra és együtt töltött kellemes órákra vágyom.


Már az igényeimet is leadtam, egyedül a túlsúlyos lányok nem az eseteim sajnos.


2012. febr. 23. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Vannak, de nem sok esély van rá hogy találsz is.:(
2012. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
1000szer feltették már ezt a kérdést és teis csak önsajnálatbol tetted ki ezt a kérdést hisz tudod rendes lányok mindenhol vannak csak megkell találni õket ...
2012. febr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nehéz párt találni? Nem tudom ezt mire véled. Végigmész egy utcán egy városban, garantálom, hogy kapásból 4-5 párt fogsz látni. Nagyon sokan vannak együtt, akkor nem lehet olyan nehéz párt találni ezek szerint. Szerinted?
2012. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Mert kevés az egészséges értékrendű ember, főleg a mai fiatalok között. Lehet lepontozgatni meg mit tudom én, de tudjátok, hogy így van. Halálra van ítélve az egész valóságsókon meg mekdonácos szemeten felnevelkedett generáció.
2012. febr. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyi normális van,mint amennyi idióta.
2012. febr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak normális lányok. Csak nehéz őket megtalálni, mert ugye aki nem fekszik le a pasival a 2. randin az a többség szemében egy ribanc.
2012. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig azt mondogatták ( nem csak a család), hogy egy okos, csinos, szerény, megbízható, érdekes és szeretetre méltó lány vagyok. Jártam társaságba, nyitott voltam, beszélgettem, megpróbáltam a legjobb formámat kihozni a társaságban, dehogy soha nem kellettem senkinek az is biztos. Mindenki csodálkozik és sajnálkozik csak én ezzel nem lettem kisegítve, hogy sajnálnak.


A válaszom az, hogy igen, vannak olyan lányok, csak a pasik valahogy direkt nem akarják észrevenni őket... ahogy elnéztem még viszonylag normálisabb pasiknak is a könnyebben kapható, úgymond népszerűbb csaj kell.

20/L

2013. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak!!
2013. dec. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem nehéz...normális és értelmesek vannak de hűségesböl nehezen lehet találni..
2013. dec. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!