Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom akar-e tőlem vmit....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom akar-e tőlem vmit. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Én 14 ő 15 éves, és már elég rég ismerlyük egymást. Mikor baráti körben együtt vagyunk mindig odabújunk egymáshoz, fogjuk egymás kezét, de ha csak kettesben akkor mellém se mer ülni. Sajnos még nem is csókolóztunk, de mindegyikünknek ez lenne az első.Csináltam neki egy nyakláncot, és mindig azt hordja, és azt mondta hogy nagyon tetszik neki. Nemrég megkérdeztem tőle akkor most akar-e tőlem vmit, és csak annyit mondott, hogy majd vmikor elmegyünk sétálni, vagy máshol találkozunk, és akkor majd megbeszéljük. Máskor meg folyamatosan arról beszél, hogy milyen jó lenne ha járnánk, mert szerinte nagyon kedves, aranyos vagyok. Most mit tegyek?
2012. febr. 23. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Válasz a kérdésre: "Máskor meg folyamatosan arról beszél, hogy milyen jó lenne ha járnánk, mert szerinte nagyon kedves, aranyos vagyok."
2012. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De olyan zavaró, mivel néha ilyen, néha olyan... nekem meg akkora önbizalomhiányom van hogy ahhoz már pszichológus kéne xD Próbálom mindig arra törekedni, hogy a jó tulajdonságaim közül lásson vmit, mondjuk eléggé jó az alakom, formásak a melleim stb... de sajnos fogszabályzóm van.:S neki nemrég vették le, vagyis o.k. hogy eddig azért nem csókolóztunk, de most már beleférne...teljesen nem értem meg őt..
2012. febr. 23. 17:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Legyél határozottabb, mert ha azt mondta járna veled, akkor nincs mitől félned.
2012. febr. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a fogszabi nem gátol a csókolózásban.. Mivel az a fogadon van nem a nyelveden.. De nem értem ,h mi a kérdésed..akar persze le is írtad..
2012. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ilyenek a fiúk..sose értem őket.:"D mikor még egy másik sráccal jártam sose vágtam le mit akar..hát,nagy nehezen de összejöttünk..mostmeg 18 éves sráccal 'kavarok' igazából én se értem,egyszer szeret,meg húú de smárolna velem utána meg ha arról van szó akkor semmi semmi kb úgy beszél velem mint egy baráttal.:"D...

amúgy szerintem akkor biztos járna veled..vedd rá hogy találkozzatok minnél hamarabb.:))

2012. febr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát, most a hétvégén eléggé megsértődtem rá, mivel hozzám se szólt, meg menekült szinte előlem, pedig előző nap még együtt beszéltük meg hogy elmegyünk megnézni a tesója meccsét... de mind1...vagyis nem mert nagyon érdekel, de megvárom h jelentkezzen, ha nem fog..akkor nem tudom mit teszek...mit kéne?
2012. febr. 28. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok.:D velünk is hasonló a helyzet most..:d

amúgy szerintem jól csinálod.;d csak az a baj hogy mikor én kitalálom hogy majd ő keres..másnap már nem bírok ki és írok neki vagy valami,már amikor nem ír.:) lehet hogy te kibírod..:D:D: reménykedjünk hogy keresni fog téged.:D mellesleg én még mindig ajánlom azt a találkozást.:D

2012. febr. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy jó lenne, de az nem fér össze a "nem keresem" tervemmel... 4 nap telt el eddig, és ég nem keresett, de folyamatosan rá gondolok, vele álmodok, ő meg egy nagy *****... majd kiderül...még sztem egy hétig birom, de ha nem keres bizti megkeresem! :/
2012. febr. 29. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!