Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten megismertem egy srácot, de nekem gyanús, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Egy társkereső oldalon ismertem meg, fénykép nincs kitéve róla, de e-mailben küldött kettőt is, azt mondta hogy nagyjából másfél éves képek lehetnek, azóta nem változott semmit. Facebook-on megjelölt, egy olyan profillal, amin más a neve, és szintén nincs róla kirakva kép, és körülbelül 20 ismerőse van ott. Munkahelynek és minden adatnak más van megadva mint amit eddig mondott nekem. Rákérdeztem, azt mondta hogy nem hazudott, csak álnéven van fent. Mikor erre is rákérdeztem hogy miért, akkor poénnal elütötte a dolgot, hogy bújkál a nők elől.

Szerintetek mi legyen vele? Maga a figura nagyon szimpatikus, és ha tényleg az akinek leírja magát, akkor nagyon tetszene, de így nem merek még csak találkozni sem vele, valahogy bennem van a para, hogy ki tudja "miféle", eléggé kétkedő vagyok ilyen tekintetben.


2012. márc. 1. 19:12
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 Csokasi-a81 ***** válasza:
gyanús... nem vállalja önmagát? :P gáz pali lehet
2012. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:

A kamera bekapcsolása mindent elárul:) Nekem van netes kapcsolatom, bár én közösségi oldalon ismertem meg. Ezek a névtelen arctalan emberek gyanúsak szerintem is, és fölösleges ráfogni arra hogy társkeresőn ismerkedik, hiszen mások is azzal a céllal vannak ott mint ő, így nincs benne semmi kivetni való. Ha pedig csak szórakozik, és nem meri vállalni önmagát, akkor nincs is miért találkoznod vele, hiszen ha hazugságra épül egy kapcsolat, akkor előbb utóbb tönkre is megy. Összedől mint egy kártyavár.

De ezeken az oldalakon találhatsz őszinte kedves embereket épp úgy, mint szemét embereket.

2012. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
Elkisérjelek?, bár nem biztos h megtudlak védeni , de segíthetek elfutni :D
2012. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
20:25 :)))) igazi gavallér vagy:))))
2012. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:

Tudom :P

Segítek ahogy tudok ;)

Neked is kell esetleg vmiben?

2012. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megvédettség lehetőségét :D Egyenlőre bőven nem áll úgy a dolog hogy találkoznék vele, de ha majd mégis, akkor szólni fogok :D

Elgondolkodtató amit írtok, és köszönöm szépen! Megmondom őszintén, azért pár dologra rávilágítottatok amire én nem is gondoltam...

2012. márc. 2. 08:59
 17/65 anonim ***** válasza:
Oksi, de lehet előtte szerezni kell vkit aki meg tőlünk véd meg, sose lehet tudni :DD
2012. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 anonim ***** válasza:
21:38 védj meg kérlek:)))) Látom erős vagy és bátor:DDD Remélem nem csak itt a gép előtt ülve:)))
2012. márc. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
7:03 téged kitől kell megvédeni? :O :D
2012. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
óóó nem az a lényeg kitől kell megvédeni, hanem az ,hogy egy bátor ember van mellettem, és ott van a tudat hogy ha gond van tudom ő előttem fut mindig:DD
2012. márc. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!