Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van valami "szakirodalom"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami "szakirodalom" arra, hogy hogyan kell egy lányt meghódítani? És egyáltalán, hogy hogyan kell bánni a nőkkel?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 22:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
jah, van egy pár, de én nőként elolvastam néhányat, és a felénél sírva röhögtem, hogy te jóóóó isten, ha ezt megveszi a sok szerencsétlen, akkor mégkevésbé lesznek sikeresek, mint eddig. bár az üresfejű nőkre hasznos.
2012. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Emberi sors
2012. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Mi közöd Tőle ***** válasza:
17%
Konkrét szakirodalom nincs. Ha használod a google nevű fantasztikus keresőt, akkor másodpercek alatt számtalan magyar nyelvű irományt találhatsz. Hogyan kell bánni a nőkkel? Minél jobban meg kell alázni őket, mert azt imádják :)
2012. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
2012. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2012. márc. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Van, igen. Íratkozz be szexológia szakra az egyetemre és tömérdek mennyiségű szakirodalommal látnak el. Mellé gyúrsz egy kicsit, hogy jól nézz ki, és annyi nőd lesz, hogy nem bírod őket számolni.
2012. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Akkor tisztázzuk. Én EGY lányt szeretnék meghódítani csak és nem az a célom, hogy rögtön lefeküdjön velem, hanem hogy összejöjjünk. :)
2012. márc. 2. 23:11
 8/19 anonim ***** válasza:
A gyúrás nem eredményes, mert nem a test számít a lányoknak, hanem az arc. Amúgy lányfüggő: valakit nem érdekel a külső, elég, ha vicces és okos vagy. Mások meg igénylik, hogy nézz ki jól (ezek ált. a szebbek).
2012. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
100%
tiszteld ot, kedveskedj neki, lepd meg, legyel udvarias ( pl. h kinyitod az ajtot neki), vegyel neki ajándékot, ha elhivod valahová te fizess, állj ki melette.. hirtelen ennyi jutott eszembe.. :)
2012. márc. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
# 9 - Ez mind szép és jó, de az a helyzet, hogy a lány számára én egy vadidegen srác vagyok. Egy buszon utazunk, ha suli van és egy helyen szoktunk leszállni, egy darabon egy felé megyünk haza. Kb. ennyi. Ebből mit lehetne kihozni? :D Ha hazafelé tartunk akkor kellene "elkapnom őt", de fogalmam sincs, hogy hogyan. (nem tudom mit mondjak neki, vagy mit csináljak)
2012. márc. 2. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!