Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szakirodalom azt állitja ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szakirodalom azt állitja ha egy hölgyet megerőszakolnak, akkor is orgazmushoz tud jutni. Számomra ez érthetetlen. Elsösorban hölgyek válaszát várom. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Kérdezem ezt azért, mert én is a páromon keresztül érintett vagyok ez ügyben,és képtelen vagyok magam ezen túl tenni.
2010. ápr. 23. 05:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is bocsánat, hogy férfiként írok, remélem ötletemmel segíteni tudok a válaszadásban.


Az ok a biológia. Orgazmusról beszélünk, ami egy testi dolog, az emberbe biológiailag bele van programozva. A nemi szervben lévő idegvégződések ingerlésével lehet elérni. Amennyiben ez megvan, lehet orgazmus, emellett nem kitétel, hogy "szeretkezés" is legyen.


Az orgazmus egy testi reakció az idegszálak ingerlésére.


Hogy élvezi-e valaki vagy nem; akarja-e vagy nem az már "érzelmi, esztétikai" kérdés. A lelki hozzáállás fokozhatja akár felfelé, akár lefelé az orgazmus hatását, de ez nem ez az alapfeltétele, hanem a már említett testi ingerlés.

2010. ápr. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

szintén férfiként kis segítséget próbálnék adni:


A nők vágynak az erős, irányító férfiakra, és ezt egy nemi erőszak alkalmával meg is kapják.


A másik amit elmondanék: a barátnőm is ábrándozik ilyenekről, sőtt a legtöbb nő a sexuális fantáziáiban részt vesz nemi erőszakban.


Persze ezek csak elméleti, fantáziai szinten léteznek, ha az erőszak körülményei olyanok (gondolom én...) akkor akár képesek is élvezni a dolgot.


Mert az biztos hogy MINDEN a körülményeken múlik!! Saját környezetemből látom a példát... nem mindeggy hogy vadidegen az utcán, vagy közeli, részeg jóbarát volt az elkövetője a dolognak...


Remélem tudtam segíteni valamennyit.

2010. ápr. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Milyen szakirodalom ez? Szerintem hasonló lehet ahhoz, amely hosszú ideig tagadta a csikló létét...
2010. ápr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek az első hozzászólóval...még annyival kiegészíteném, hogy szerintem ez valami védekező mechanizmus is, mint ahogyan pl sok esetben benedvesedik a nő, ha megerőszakolják...valószínűleg, nem azért mert élvezi, hanem tudat alatt így próbálja "jobbá tenni" ezt a kellemetlen, borzasztó élményt!

Viszont a másodikkal nagyon nem értek egyet...


19/L

2010. ápr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Igen, ha valaki egy ilyen szituációba kerül, akkor ott gyorsan eldöntheti, hogy "fogja fel" a dolgot. Ha megrémül, undorodik a pasitól akkor csak szimplán fáj,,,,

ha viszont megpróbálja a rosszat (brutálisan hangzik)élvezni, akkor már jobban jön ki a dologból nemcsak testileg de lelkileg is, így fokkal könnyebb lesz feldolgozni a megtörténteket.

25/l

2010. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%

Nem mindegy, hogy az erőszakoló vonzó e valamennyire a hölgy számára..

Nem lenne mindegy számomra sem: mert pl dagadt, undorítóak a fogai, az ábrázata valszeg nem tudnám élvezni és nem is akarnám

de!

ha izmos, magasabb tipus, az arca mondjuk átlagos, netán még szexepile is van, az már maga a menyország:-)))

még el is akarnám nyújtani a dologt:-)))

2010. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

11 42

a megerőszakolást elnyújtani???

te egy borzalmas idióta pi csa vagy

2010. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez olyan, hogy attól, hogy undorodsz a pacaltól, de megetetik veled, még jóllaksz vele..
2010. ápr. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!